Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

moje zdjecie tez przejdzie bo photo validator zaakceptowal, ale po poczytaniu wiecej szczegolow widze ze nie spelnia wymogow i to mnie martwi, bo moze tlo nie robi duzej roznicy i fotka ma dobre wymiary i wszytsko sie zgadza ale proporcje sie nie zgadzaja, tzn nie ma na nim w ogole ramion, zdjecie przedstawia glownie twarz i troche szyji. i tak mysle ze slac czy jednak robic nowe

Skoro zdjęcie do Wizy B1/2 bez problemów mogło być bez ramion to wydaje mi się że do Wniosku też podejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Porównując zdjęcie jakie miałem zrobione do wniosku o wizę, a to co zostało z niego w wizie to wspomnianych ramion tutaj nie widać - tylko wycięta sama twarz, wiec nie wiem po co się tak przejmować, a że roczne zdjęci wysłałem toż tam po za zmarszczkami i upływem czasu niewiele się zmieniło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdjecie tez przejdzie bo photo validator zaakceptowal, ale po poczytaniu wiecej szczegolow widze ze nie spelnia wymogow i to mnie martwi, bo moze tlo nie robi duzej roznicy i fotka ma dobre wymiary i wszytsko sie zgadza ale proporcje sie nie zgadzaja, tzn nie ma na nim w ogole ramion, zdjecie przedstawia glownie twarz i troche szyji. i tak mysle ze slac czy jednak robic nowe

Ślij. Moje 3 letnie zdjęcie w DV 2015 przeszło i zostałem wylosowany. Nie ma sensu robić nowych zdjęć bo zanim przyjdzie maj, i(jak zostaniesz wylosowana) Twoja kolej na rozmowę w sprawie GC to będziesz musiała zrobić nowe dla pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...