Skocz do zawartości

Wydanie 1 Wizy Imigracyjnej Do Usa Dla Polskiego Małżonka Tej Samej Płci


ilya_

Rekomendowane odpowiedzi

lewe sluby nic nie maja do orietnacji jak do Narodowsci czy tez religii,wyznania

wszedzie beda podobne osoby :)

Nie chodzilo mi o to ze teraz zdeklarowani homoseksualiści gremialnie pojda "przed ołtarze". Natomiast latwiej będzie tym, którzy chca się zalegalizować w USA. Sadze ze prędzej i latwiej będzie znaleźć chętnego faceta do "lewego" slubu niż kobiete. A odmowe wydania GC latwiej będzie można podciagnac pod dyskryminacje.

Gdy mieszkałem jeszcze "na apartamencie" nade mna zamieszkaly takie dwie panie. Grube i ciężkie i gdy stapaly po swoim mieszkaniu to wszystko u mnie drzalo. No trudno, nie wszyscy mogą być piekni i szczupli, trzeba to było jakos znosic. Niestety, miały dwa wielkie psy, które wciąż uganialy się po mieszkaniu. Na dodatek te moje sąsiadki były tak leniwe ze wypuszczaly te psy na balkon żeby się wysiusialy, wiadomo ze amerykańskie balkony sa ażurowe.

Gdy poszliśmy z tym na skarge do Biura osiedla, menago rozlozyl rece i stwierdził ze sa one nie do ruszenia bo kazde zwrócenie im uwagi na tak oczywiste, negatywne postepowanie traktują jako dyskryminacje ze względu na ich homoseksualizm i dla swietego spokoju nie chce nikt ich ruszac. Koniec koncow wyprowadziliśmy się my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A odmowe wydania GC latwiej będzie można podciagnac pod dyskryminacje.

A jesli nawet to co? Who gives two f***s? W takim razie odmowe wydania GC moze podciagnac pod dyskryminacje kazdy czlowiek o innym kolorze skory niz biala (a tych sie znacznie wiecej niz homo)? Bo sytuacje jaka opisales moga wystepowac nie tylko z homoseksualistami w roli glownej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...