Skocz do zawartości

Dozwolona Praca Na Wizie Turystycznej


now77ak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szczerze mówiąc nie martwię się o to czy dostanę wizę czy nie. Wydaje mi się że powinienem dostać ją na pewno (mam jakiś tam majątek w Polsce, swoją firmę zarejestrowaną w Polsce, nie mam/nie znam nikogo w USA). Urzędnikowi oczywiście powiem, że jadę turystycznie - bo turystycznie jadę tam przede wszystkim.

Gdybym pracował sobie zdalnie z ogrodu znajomych, to niebyłoby kompletnie żadnego problemu. Mnie jednak interesuje wynajęcie biurka, gdzieś w biurze, gdzie można poznać jakiś ludzi. Jest to bardzo fajna opcja dla freelancerów/pisarzy itp. I tu powstaje już problem, ponieważ to co mnie martwi - i główny powód dlaczego założyłem ten temat - Jeżeli jest to nielegalne, to urząd celny łatwo może dojść, że "Adam Nowak" wynajmował sobie biurko, pewnie pracował, więc następnym razem nie dostanie wjazdu. A w gorszym wypadku ma bana na 10lat - czego wolałbym uniknąć.

Dlatego zastanawiam się, czy gdy podróż wypali, bawić się w coworking czy raczej pracować spokojnie z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...