Skocz do zawartości

Ameryka Z Mojej Perspektywy


Rubicon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 miesięcy później...
18 minut temu, cee napisał:

Kurde większość znajomych używa canona. Ja jakoś nie mogę się przekonać. Nikona kiedyś zakupiłem i tak się trzymam.

Przeciez to kompletnie bez znaczenia. Najpierw skill fotografujacego, pozniej obiektywy a pozniej dopiero puszka (99% fotografujacych nigdy nie znajdzie sie w miejscu gdzie puszka robi dla nich jakakolwiek roznice).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez siedze w systemie nikona... kiedys gdy stalem przed wyborem zakupowym zdecydowalem sie na nikona ale mialem wybor miedzy 50d/60d a d7000 w budzecie jaki dysponowalem body czesciowo magnezowe mial tylko nikon, pozniej dokupilem lampe sb910 i 50mm stalke 1,8 i tak sie zastanawiam z perspoktywy czasu czy dokonalem wlasciwego wyboru...

Dzis trudno stwierdzic w jaki system wchodzic sony niezle zamieszalo ze swoimi bezlusterkowcami i wydaje sie takie rozwiazanie duzo lepszym w stosunku do starej szkoly lusterkowcow. Jedynie czego nie moge sobie odzalowac to aps-c jakie ma zamiast pelnej klaty...  

Rubicon robisz bardzo ladne i ciekawie zdjecia. No ale majac takie krajobrazy to grzechem bylo by tego nie uwiecznic i nie udostepniac swiatu, blog takze ciekawy, zawierajacy wiele interesujacych anegdot i informacji, no i fajnie ze dzielisz sie tym z perspektywy swojej osoby bez zbednej poprawnosci wszelkiego rodzaju...

Bardzo fajne miejsce do zamieszkania ze wzgledu na krajobrazy, gory/ snieg jak i pogode do jakiej polak raczej jest przyzywyczajony... szkoda ze do wody masz kawalek ktory nie umozliwia czestego spedzania popoludni na plazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to kompletnie bez znaczenia. Najpierw skill fotografujacego, pozniej obiektywy a pozniej dopiero puszka (99% fotografujacych nigdy nie znajdzie sie w miejscu gdzie puszka robi dla nich jakakolwiek roznice).

Występuje jeszcze takie jedno zjawisko. Nie wiem jak w przypadku aparatów to nazwać ale w grach nazywa się to grywalność. Może dla ciebie nie ma znaczenia ale ja np nie lubię używać czegoś na siłę ;)

Co do twojego bloga to kilka tematów przejrzałem. Między innymi ten o prawku i ruchu. Dorzucilbym ciekawostkę ze aby rozpoznać czy przypadkiem nie jedziemy pod prąd, jest zwrócenie uwagi na to po której stronie mamy żółtą linie ;) zawsze powinna być po lewej.

Ciekawie się czyta te opisy no i fotki uzupełniają super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...