Skocz do zawartości

Ameryka Z Mojej Perspektywy


Rubicon

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Robal napisał:

Witam kochani, dawno tutaj nie zaglądałem, generalnie od momentu wyjazdu do USA w listopadzie 2016 roku. Teraz jestem już zdecydowanie bardziej doświadczony jeżeli chodzi o życie w USA gdyż jestem po 1,5 rocznym pobycie w Nowym Jorku gdzie żyłem i pracowałem. Chętnie się podzielę wiedzą na temat początków w USA ponieważ generalnie do Nowego Jorku pojechałem całkowicie w ciemno. Ostatnio zdecydowałem się na rozpoczęcie pisania bloga o życiu oraz podróżach po USA, bo tych też było sporo. Zastanawiałem się jak można dotrzeć do odbiorców swojego bloga nie mając o tym pojęcia ? Wtedy przypomniałem sobie o forum gdzie zaglądałem często załatwiając formalnosci związane z wyjazdem. Gdzie indziej jak nie tutaj mógłbym podzielić się swoim blogiem ? Chętnie   zasubskrybuję wasze blogi bo przecież chodzi o wiedzę i doświadczenie dzielone przez innych. Moj blog opowiada o tym jak rozpoczął się mój proces wyjazdu od samego początku, tak więc póki co wrzuciłem dopiero jednego posta choć napisanych mam juz więcej. Przy okazji wspomnę że blog ten jest w powijakach jeżeli chodzi o szatę graficzną itp ponieważ nigdy tego nie robiłem i się na tym jeszcze nie znam. No ale przecież liczy się treść, prawda ?  Poniżej prezentuję link do mojego bloga: 

 

https://jakprzemierzylemameryke.blogspot.com/2018/11/ameryka-dla-odwaznych.html

 

Mam nadzieję, że znajdę tutaj entuzjastów życia w Stanach z którymi nawiążę znajomosci bądź wymienię doświadczenia.

 

Pozdrawiam

 

Zadbaj proszę bardziej o stylistykę i interpunkcję, bedzie się o wiele lepiej czytało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Podaję nowy link do bloga gdyż zmieniłem nazwę i poprzedni już nie działa

https://amerykadlaodwaznych.blogspot.com/

Stale usprawniam funkcjonowanie bloga i nadal są pewne rzeczy które wymagają poprawy. Zdaje sobie sprawę że nie każdy ma ochotę czytać o doświadczeniach innej osoby tak więc nie nastawiam się na wiele. Po prostu chcę aby był jak najlepszy i będę go usprawniał w miarę upływu czasu i opisywał swoje doświadczenia, chociażby dla własnej satysfakcji. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robal napisał:

Podaję nowy link do bloga gdyż zmieniłem nazwę i poprzedni już nie działa

https://amerykadlaodwaznych.blogspot.com/

Stale usprawniam funkcjonowanie bloga i nadal są pewne rzeczy które wymagają poprawy. Zdaje sobie sprawę że nie każdy ma ochotę czytać o doświadczeniach innej osoby tak więc nie nastawiam się na wiele. Po prostu chcę aby był jak najlepszy i będę go usprawniał w miarę upływu czasu i opisywał swoje doświadczenia, chociażby dla własnej satysfakcji. 

Pozdrawiam 

A ile bylo tych Twoich podrozy? Wiecej niz jedna? Bo tu widze opisana calutka podroz w jednym poscie. To o czym bedziesz pisal w kolejnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Robal napisał:

Podaję nowy link do bloga gdyż zmieniłem nazwę i poprzedni już nie działa

https://amerykadlaodwaznych.blogspot.com/

Stale usprawniam funkcjonowanie bloga i nadal są pewne rzeczy które wymagają poprawy. Zdaje sobie sprawę że nie każdy ma ochotę czytać o doświadczeniach innej osoby tak więc nie nastawiam się na wiele. Po prostu chcę aby był jak najlepszy i będę go usprawniał w miarę upływu czasu i opisywał swoje doświadczenia, chociażby dla własnej satysfakcji. 

Pozdrawiam 

jak tam Ci sie w San Francisco podobalo na miescie ? Duzo narkomanow i bezdomnych ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

jak tam Ci sie w San Francisco podobalo na miescie ? Duzo narkomanow i bezdomnych ? 

ilya_ San Francisco jest super, w pierwszym hostelu w którym mieszkałem w samym centrum był położony w beznadziejnej dzielnicy, pełno bezdomnych i narkomanów wokół. Nie wspominając już o hostelu, który okazał się tragiczny. Sama okolica również brzydka i obskurna, nie myślałem że centrum San Francisco może tak wyglądać. Drugi hostel w którym byłem był już zdecydowanie lepiej położony , bardziej na północ przy China Town. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, margherita_s napisał:

A ile bylo tych Twoich podrozy? Wiecej niz jedna? Bo tu widze opisana calutka podroz w jednym poscie. To o czym bedziesz pisal w kolejnych?

margherita_s  Podróż przez Stany była ostatnia w kolejnośći a wcześniej było ich też trochę. Ja opisuję chronologicznie podróże oraz swoje życie w Stanach. Ta podróż którą wrzuciłem to jest dopiero początek, to było rok przed tym jak przeprowadziłem się do Stanów.  Tak więc trochę czasu minie zanim opiszę swoją największą podróż po Stanach :)  Ale wszystkie z  nich są ciekawe więc zachęcam do zaglądania na blog. Powiem tylko że następny post będzie o moich początkach w Nowym Jorku. Mam już ten materiał przygotowany ale cały czas zapoznaje się z funkcjonowaniem bloga gdyż wiele jeszcze się muszę nauczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Robal napisał:

Sama okolica również brzydka i obskurna, nie myślałem że centrum San Francisco może tak wyglądać

Niestety miasta tak w USA wygladaja. Jeden z powodow dla ktorych zdrowy rozsadek kaze mieszkac na przedmiesciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jkb napisał:

Niestety miasta tak w USA wygladaja. Jeden z powodow dla ktorych zdrowy rozsadek kaze mieszkac na przedmiesciach...

Nowy Jork to samo, o ile Manhattan jest jeszcze ok, tak Queens to już masakra. Byłem raz w Chicago i wydaje mi się że jest czyściej niż w Nowym Jorku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...