Skocz do zawartości

Ameryka Z Mojej Perspektywy


Rubicon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Dnia 28.12.2016 o 10:11, cee napisał:

Kurde większość znajomych używa canona. Ja jakoś nie mogę się przekonać. Nikona kiedyś zakupiłem i tak się trzymam.

Bo Canon on robi dobre aparaty a Nikon robi dobre zdjęcia! :D

Żeby robić dobre zdjęcia to przede wszystkim trzeba "umieć widziec" to co chce się sfotografować. Tego nie potrafią żadne aparaty, choćby najdroższe. 

Osobiście - grupa Nikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...

Witam kochani, dawno tutaj nie zaglądałem, generalnie od momentu wyjazdu do USA w listopadzie 2016 roku. Teraz jestem już zdecydowanie bardziej doświadczony jeżeli chodzi o życie w USA gdyż jestem po 1,5 rocznym pobycie w Nowym Jorku gdzie żyłem i pracowałem. Chętnie się podzielę wiedzą na temat początków w USA ponieważ generalnie do Nowego Jorku pojechałem całkowicie w ciemno. Ostatnio zdecydowałem się na rozpoczęcie pisania bloga o życiu oraz podróżach po USA, bo tych też było sporo. Zastanawiałem się jak można dotrzeć do odbiorców swojego bloga nie mając o tym pojęcia ? Wtedy przypomniałem sobie o forum gdzie zaglądałem często załatwiając formalnosci związane z wyjazdem. Gdzie indziej jak nie tutaj mógłbym podzielić się swoim blogiem ? Chętnie   zasubskrybuję wasze blogi bo przecież chodzi o wiedzę i doświadczenie dzielone przez innych. Moj blog opowiada o tym jak rozpoczął się mój proces wyjazdu od samego początku, tak więc póki co wrzuciłem dopiero jednego posta choć napisanych mam juz więcej. Przy okazji wspomnę że blog ten jest w powijakach jeżeli chodzi o szatę graficzną itp ponieważ nigdy tego nie robiłem i się na tym jeszcze nie znam. No ale przecież liczy się treść, prawda ?  Poniżej prezentuję link do mojego bloga: 

 

https://jakprzemierzylemameryke.blogspot.com/2018/11/ameryka-dla-odwaznych.html

 

Mam nadzieję, że znajdę tutaj entuzjastów życia w Stanach z którymi nawiążę znajomosci bądź wymienię doświadczenia.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...