Skocz do zawartości

Gdzie Mieszkać W Usa ?


Ameryka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Stworzyłem ten temat , ponieważ zastanawiam się , gdzie dokładnie

zamieszkać w USA ?:) W styczniu przeprowadzam sie do Stanów Zjednoczonych i dalej się

waham , gdzie zamieszkać ?:) Proszę o radę , plusy , minusy .

Zależało by mi , aby Stan do którego się przeprowadzę , posiadał 4 pory roku ciepłe lato , zima (żeby na święta był śnieg)

Nie było klęsk , żywiołowych typu tornada , czy trzęsienia ziem :)(NA TYM MI NAJBARDZIEJ ZALEŻY !!!)

Zastanawiałem się nad :

-Wyoming

-Wisconsin

-Kentucky

-Georgia

-Dakota Północna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mieszkam na granicy Kentucky i Tennessee od niedawna, ale juz widze, ze o zime bedzie ciezko. Wiec jesli zalezy ci na sniegu i tym podobnych, to raczej nie tutaj :P Chociaz wiadomo, co zima to moze byc inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałeś o Atlancie, śniegu i braku klęsk żywiołowych. No więc problem w tym, że śnieg w Atlancie to właśnie klęska żywiołowa.

Rok temu spadło może 2-3 cm śniegu co w połączeniu z temperaturą poniżej zera sparaliżowało miasto na 3 dni. Powrót z pracy do domu, który w moim przypadku trwa zazwyczaj 15-30min, trwał 6 godzin - znam osoby, które spędziły w aucie 12 godzin (ekstremalny przypadek to nocowanie w CVS ze złamaną ręką). Kolejne 2 dni pracowałem z domu ponieważ biuro było zamknięte.

Lato z drugiej strony to wilgotność nierzadko sięgająca 100% i temperatury podchodzące do 40*C.

Co kto lubi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta tez ma dosyc niebezpieczne okolice -- pozatym, wszedzie w USA ktos ci moze "przystawic bron" -- w Gerogia polowa ludzi ma bron - to jest jeden z bardziej uzbrojonych stanow. A czy sprawdziles jakie temperatury Atlanta ma w lecie? Jaka wilgoc? Dla wielu ludzi to nie lato, a pieklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...