Skocz do zawartości

Gdzie Mieszkać W Usa ?


Ameryka

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałem z Meksykanami i też mam o nich dobre zdanie. Są bardzo podobni do Polaków, mają ułańską fantazję :)

Tez mam o nich dobra opinie. Uwielbiam Meksykanow i innych ludzi z krajow Ameryki Łacińskiej. Moj najlepszy przyjaciel (choc on mnie nawet nazywa siostrą ;)) jest Meksykaninem i w zyciu nie znalam tak złotego człowieka jak on. Przyznam nawet, że wolę spędzać czas w gronie Latynosów niż w gronie Polaków ;) Kulturowo są oni do nas podobni, choc wydaje mi sie, ze duzo mniej narzekaja i znajduja radosc w najdrobniejszych rzeczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyoming i South Dakota - nie ma czterech pór roku , lecz dwie (wiosna i jesień moze i wystepuja, ale w wersji bardzo krótkiej), świeże jedzenie jest drogie, szczególnie w SD. Wy jest ładnym stanem,jego zachodnia część bardziej, dużo DUI's, więc tata może i miałby co robić. no i jeśli pieniądze nie grają roli to zawsze można kupić ranczo i hodować konie i krówki i być kowbojem pełną gębą :) aa i w SD jest boom na oil teraz i ceny nieruchomości są wysokie i nieadekwatne do ich jakości i wielkości.

a co do Alaski i śniegu całorocznego - nie prawda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam o nich dobra opinie. Uwielbiam Meksykanow i innych ludzi z krajow Ameryki Łacińskiej. Moj najlepszy przyjaciel (choc on mnie nawet nazywa siostrą ;)) jest Meksykaninem i w zyciu nie znalam tak złotego człowieka jak on. Przyznam nawet, że wolę spędzać czas w gronie Latynosów niż w gronie Polaków ;) Kulturowo są oni do nas podobni, choc wydaje mi sie, ze duzo mniej narzekaja i znajduja radosc w najdrobniejszych rzeczach :)

Poludniowcy zawsze sa wiekszymi "luzakami". Oni sie juz chyba tacy rodza... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...