Skocz do zawartości

Gdzie Mieszkać W Usa ?


Ameryka

Rekomendowane odpowiedzi

Niebezpieczne okolice mają to do siebie, że istnieją w zdecydowanej większości dużych miast - po prostu trzeba je omijać. W Atlancie np im bardziej na północ tym "jaśniej" i bezpieczniej.

Niestety nic innego polecić nie mogę ponieważ poza nielicznymi podróżami nie mieszkałem nigdzie indziej w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kolega celuje w glupich tematach - znalezc mu idealny stan ktory sam swietna pogode, mala przestepczosc, ani za zimno ani za cieplo, jak snieg pada to tylko troche - nie wyczail jeszcze ze do listy powinien dodac brak podatku stanowego, niskie state income taxes, malo czarnych i meksykanow i ladne kobiety...

Rzeczywistosc jest taka ze pojedzie tam gdzie rodzice sie znajda - ale blisko jakiejs ich rodziny albo tam gdzie bedzie praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla niektórych to jest dziwne, jednak dla innych to może być jeden z najważniejszych czynników przy wyborze miejsca zamieszkania. Jeżeli deszczowa i pochmurna pogoda wpędza mnie w depresję to powinienem wybrać Irlandię czy np. Hiszpanię?

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, bo każdy ma inne priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega był w Chicago , gdy jechał autem , koleś podbiegł pod niego ,

przystawił mu broń i kazał oddać portfel :)

A Atlanta czy Milwaukee ? :)

Kolega sie zapewne do getta wybral, niezbyt madrze :)

Ja w Chicago jestem niemal codziennie i o ile trzymasz sie z daleka od czarnych dzielnic, nie ma sie czego bac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alaska!

mieszkanie na Alasce to calkiem nieglupi pomysl.

jak sie dobrze zakrecic przy rybach to mozna calkiem niezle zarobic...kase tez nie bardzo jest gdzie wydac.

oczywiscie jest to fakt znany z opisow work travelcow ktorzy byli na Alasce przez 3,4 miesiace....a co dopiero tam mieszkac na stale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Stworzyłem ten temat , ponieważ zastanawiam się , gdzie dokładnie

zamieszkać w USA ? :) W styczniu przeprowadzam sie do Stanów Zjednoczonych i dalej się

waham , gdzie zamieszkać ? :) Proszę o radę , plusy , minusy .

Zależało by mi , aby Stan do którego się przeprowadzę , posiadał 4 pory roku ciepłe lato , zima (żeby na święta był śnieg)

Nie było klęsk , żywiołowych typu tornada , czy trzęsienia ziem :)(NA TYM MI NAJBARDZIEJ ZALEŻY !!!)

Zastanawiałem się nad :

-Wyoming

-Wisconsin

-Kentucky

-Georgia

-Dakota Północna

Moze California? Moze nie bedzie tam 4 por roku ale napewno bedzie cieplo, slonecznie i bez klesk zywiolowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...