Skocz do zawartości

Problemy Z Wnioskiem Ds-160 Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bez sensu, jezeli juz ja stracil to nie ma szans na odzyskanie - a nawet jakby mial, to z kazdym dniem poza US sa coraz mniejsze. Poza tym z definicji jezeli wjezdza na jakiekolwiek wizie to oznacza ze nie jest rezydentem i to definitywnie zamyka jakiekolwiek szanse na odzyskanie GC ktora kiedys posiadal. Moze sie starac o nowa jezeli bedzie mial do tego podstawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mętlik, to jest szansa że on w tych warunkach teraz dostanie turystyczną, czy musi ze sobą wziąść ten wniosek i oddać gc, bo on kilka miesięcy temu był wywalił ponad 1000zł i nie przedłużyli mi gc ponieważ przebywał poza USA ponad rok czasu, sama babka z konsulatu doradziła mu żeby składał o wizę turystyczną w krk, nie posłuchał jej w tedy i wywalił kase w błoto, dlatego teraz stara się o turystyczną, oczywiście w konsulacie w wwa nikt go nie poinformował że ma zdać gc czy cokolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz ma okazje napisac e-mial i dostanie odpowiedz

na forum innym pisza podobnie ze nalezy oddac GC idac po wize turystyczna :)

od ponad 10 lat nikt na forum nie pisal ze mozna isc po wize majac w kieszeni GC a uwierz mi ktos by zaraz Nam tu powiedzial ze nie mamy racji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazal to co innego jak oddac :) powiedzial ze chce sie zrzec,powiedzial to nim zostal poproszony o potwierdzenie ds 160?

bo tak to nalezalo zrobic,,zrzec sie GC a pozniej juz rozmawiac o wizie turystycznej jak to inne osoby z tego forum robily.

kolejna sprawa to ze chcial odzyskac GC-status wiec maja w systemie ze chcial takie cos zrobic .i jesli byl w krotkim okresie czasu od tego zdarzenia to tak tez pomyslal Konsul,ze chcesz na stale wyjechac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...