Skocz do zawartości

Gdzie Szukac Informacji Na Temat Głosowania


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Haneczka tylko ze to nie zagranica glosowala a jesli juz to Polonia za Prezydentem,jesli wszystko gralo to po co zmiana na stanowisku?nie bylo wstydu?>

to jesli PO wygra jesienne wybory to nie bedzie zadnych wyjazdow ;)

kolejna sprawa,jesli tak jest dobrze,nie ma wtop zadnych,wszystko gra to skad ten wyniki

czyzby to bylo jak w USA ze ludziom odechcialo sie demokraktow i patrza lepiej na republikanow ;) od taki kaprys maja ludzie?

ogladalem troche wypowiedzi osob ktore sa blisko polityki i prawie kazdy zauwazyl ze nie ktore osoby przespaly ,nie zauwazyly ze ludziom mlodym potrzeba czegos innego niz sie mowilo i dlatego tez Kukiz mial taki wynik..

jesli tego nie zauwazy PIS to tak samo przegra,Polska to nie ta sama co 5,10 lat temu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rzucilem pakowac po czym sobie przypomnialem, ze juz nie musze uciekac. Przypuszczam, ze jeszcze lepiej bedzie po wyborach parlamentarnych.

Powinieneś się pakować na powrót do ojczyzny!

Przecież teraz będzie już tak dobrze, że nikt nie będzie wyjeżdżał, a emigranci powrócą.

Więc ja czekam na Was w tym kraju raju ;)

Obiecuję, że będę Was witać chlebem i solą! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się pakować na powrót do ojczyzny!

Przecież teraz będzie już tak dobrze, że nikt nie będzie wyjeżdżał, a emigranci powrócą.

Więc ja czekam na Was w tym kraju raju ;)

Obiecuję, że będę Was witać chlebem i solą! :P

Ja to bym sie Dudy nie bal. W koncu Komorowski byl rowniez konserwatysta z Unii Wolnosci. Problemem jest to, ze za rzadow PiS i Kukiza to bedzie czas stracony. Nie bez powodu Duda wygral u 19-29. Wielu z nich nie pamieta IV RP. To, ze Duda i PiS nie spelni ich oczekiwan, to sa jeszcze za mlodzi, zeby wiedziec. Bedzie to czas pekajacych parowek i liczenia wybuchow.

Ja obstawiam, ze Duda sie Kaczynskiemu zerwie z paska, bo w koncu ma juz swoje lata. Zreszta wie, ze te 20% jest pozyczone i rownie dobrze Ci sami ludzie moga zaglosowac na sarne z krzeslem na glowie.

Nie mam zadnego problemu z powrotem, jesli tylko bedzie praca i odpowiednie zarobki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko jest Komorowskiemu do mojego ideału polityka, czy w ogóle do 'mojej bajki', ale on jest politykiem samodzielnym, parę razy robił rzeczy które były Platformie nie do końca na rękę itd. Duda jest wykreowanym w parę miesięcy produktem będącym awatarem dla Kaczyńskiego i Macierewicza - Szydło już dzisiaj ogłosiła, że w razie zwycięstwa w parlamentarnych Kaczyński będzie premierem. Czy to jest facet który jest w stanie być samodzielnym i jak mówisz 'zerwać się z paska'? Nie sądzę, wydaje mi się, że on w ogóle będzie miał problem z udźwignięciem ciężaru polityki jaki wiąże się z prezydenturą, jest zwyczajnie niedoświadczony jeśli idzie o taki kaliber - mówię tu o spotkaniach międzynarodowych, rozmowach z innymi prezydentami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko jest Komorowskiemu do mojego ideału polityka, czy w ogóle do 'mojej bajki', ale on jest politykiem samodzielnym, parę razy robił rzeczy które były Platformie nie do końca na rękę itd. Duda jest wykreowanym w parę miesięcy produktem będącym awatarem dla Kaczyńskiego i Macierewicza - Szydło już dzisiaj ogłosiła, że w razie zwycięstwa w parlamentarnych Kaczyński będzie premierem. Czy to jest facet który jest w stanie być samodzielnym i jak mówisz 'zerwać się z paska'? Nie sądzę, wydaje mi się, że on w ogóle będzie miał problem z udźwignięciem ciężaru polityki jaki wiąże się z prezydenturą, jest zwyczajnie niedoświadczony jeśli idzie o taki kaliber - mówię tu o spotkaniach międzynarodowych, rozmowach z innymi prezydentami itd.

Mysle, ze nie bedzie mial wyboru. Nie mowie, ze sie zerwie, ale ze powinien, bo inaczej po 5-ciu latach wypad. Szybko sie dowiemy patrzac, kogo da sobie upchnac do palacu. Komorowski byl niemalze wlasciwa osoba na stanowisko prezydenta, ale plebs nie wybacza arogancji, a to on zapewnil mu zwyciestwo. Duda mogl spokojnie liczyc na okolo 35% wyborcow PiS-u. Jesli nie poszerzy swojej bazy przez piec lat to mu sukcesu nie wroze. Zreszta wygrana Dudy tez jest nie w smak Kaczynskiemu, bo mu wyrasta konkurencja, ktorej zreszta nie moze usunac.

Dodajac od siebie, to bym w zyciu nie zaglosowal na Dude za jego poglady... Smolensk, in-vitro, episkopat. Przypuszczam, ze te dodatkowe 20% tez nie za bardzo jest po drodze z tymi pogladami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...