Skocz do zawartości

Gdzie Szukac Informacji Na Temat Głosowania


KasiaHania

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W ramach podziękowań za pierwszą turę, powinno się wszelkiej emigracji zabrać czynne prawo wyborcze. Chcecie komuś życie ustawiać to zróbcie porządek z własnym burdelem, a nie srajcie do tego z którego uciekliscie. Lepiej komuś życie układać niz własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach podziękowań za pierwszą turę, powinno się wszelkiej emigracji zabrać czynne prawo wyborcze. Chcecie komuś życie ustawiać to zróbcie porządek z własnym burdelem, a nie srajcie do tego z którego uciekliscie. Lepiej komuś życie układać niz własne.

Nie zgodze się z Toba. Uwazam ze mieszkający za granica powinni mieć możliwość udziału w polskich wyborach. Nie uważam się za emigranta, ja po prostu teraz mieszkam w USA ale Polakiem jestem i nie mam zamiaru przestać nim być. Los mojej Ojczyzny jest dla mnie wazny bo mieszkają tam moi bliscy a "umierać" i tak wybieram się do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna pokazac ze cos nie gra?

przez glosowanie :) wybory i teraz bedzie 2 tura

wiele osob zaglosowalo nogami a inni zaglosowali na innych.bo jesli wszystko gra to po co glosowac inaczej?/

glosy Polonii to pare procent a reszta to My mieszkajacy tutaj :)

np jest artykul o tym jak malo Polonii w USA poszlo zaglosowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...