Skocz do zawartości

O Początkach W Kanadzie Słów Kilka :)


Pacowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ludzki blad...

pamiętam kiedyś ktoś mówił o podobnej sprawie i Karina powiedziała ze blad za który Ty odpowiesz i pamiętaj o tym.

od kiedy interesuje się tymi sprawami to różne są historie i historia się powtarza a to np forum zna sporo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2016 o 22:14, Piotrek1979 napisał:

       Pewnie i są jednak mogę niemalże zapewnić, iż nie składały one wniosków z Polski a z Irlandii lub UK. Przez pewien czas niektóre kraje otrzymywały WP na dwa lata, jednak nie byli to Polacy. (...) Dla wszystkich którzy myślą o emigracji do Kanady mam fajny filmik, który doskonale obrazuje sytuację w jakiej się znajdzie każdy planujący tu przyjazd. Sam miałem nagrać coś takiego ale skoro już jest,... Z pewnością odopowie ten film na wiele pytań a na pewno na najważniejsze - CZY WARTO?

 

Bardzo ciekawe, Piotrek mimo wszystko też możesz nakręcić taki filmik jako mieszkaniec Manitoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2016 o 08:23, sly6 napisał:

ludzki blad...

pamiętam kiedyś ktoś mówił o podobnej sprawie i Karina powiedziała ze blad za który Ty odpowiesz i pamiętaj o tym.

od kiedy interesuje się tymi sprawami to różne są historie i historia się powtarza a to np forum zna sporo tego.

 

Dziś otrzymałem odpowiedź z ambasady Kanady w Polsce. Dokładnie opisałem sprawę, wyjaśniłem skad aplikowałem i na jaki program, wszystko szczególowo. Dostałem odpowiedź, że mam ważny work permit tyle, na ile przyznał mi go urzędnik na lotnisku   :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2016 o 22:18, wojtekbp napisał:

Ja z Polski startowałem i na lotnisku urzędnik mi dał na 2 lata. Nie to nie przez błąd lub pomyłkę, Gdy chciałem wyjaśnić to ''nieporozumienie'' to robili tam wielkie oczy, o co mi tak wlasciwie chodzi...., ze gdyby chcial to i na 3 lata by dał..... Dlatego zapytalem z ciekawosci. 

Witam,

Wojtek czy jak byłeś na lotnisku to mówiłeś urzędnikowi, że jedziesz na rok czasu czy nic nie wspominałeś? Bo urzędnik równie dobrze może dać wizę na 2 miesiące i co w ten czas krzyczeć na niego że moge rok :) (oczywiście żart), ale nie było by wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...