Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widocznie nikt nie przywiazuje juz tak duzej wagi to loterii jak kiedys. Ja nawet zapomnialem sie zarejstrowac w zeszlym roku, a w tym przypomnialo mi sie sprawdzic wyniki dopiero po 2 dniach - a zalezy mi na wyjezdzie do USA.

<script type="text/javascript"></script>

ale to już nie chodzi o to czy ktoś się tu zaloguje i się pochwali - chodzi o to, że nawet wśród naszych rodzin i znajomych także nikt nie wygrał, że żaden uczestnik loterii nawet nie zna, nie usłyszał o kimś kto wygrał.....

" Kentucky, we have a problem " !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to miłe uczucie budzic się każdego dnia jako przyszly obywatel USA ... do rozmowy przygotowania trwaja , no i kursy językowe i szlifowanie akcentu żeby moc swobodnie rozmawiać jak pełnoprawny obywatel Stanów ... powodzenia wszystkim w kolejnych losowaniach , nie poddawajcie się , na was tez przyjdzie czas , trzymam za was kciuki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to miłe uczucie budzic się każdego dnia jako przyszly obywatel USA ... do rozmowy przygotowania trwaja , no i kursy językowe i szlifowanie akcentu żeby moc swobodnie rozmawiać jak pełnoprawny obywatel Stanów ... powodzenia wszystkim w kolejnych losowaniach , nie poddawajcie się , na was tez przyjdzie czas , trzymam za was kciuki .

Przestań trollować.

A poza tym od posiadania zielonej karty do obywatelstwa USA dość długa droga ;)

A za podszywanie się pod dwie różne osoby to już Ci podziękujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemczy wiesz, alezwyciezcow tegorocznej loterii wcielaja do armii i wysylaja na front walk z tzw. panstwem islamskich. Jak wytrwasz, przezyjesz dwa lata to dostaniesz obywatelstwo. Ameryka potrzebuje takich. Alleluja i do przodu. Gratuluje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...