Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem, czy to się sprawdzi. Jeśli tak, to jestem chyba wybitnym pechowcem, mam (i miałam od początku) na zmianę "session timed out", a potem informację, że nie zostałam wylosowana ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że USA wcale nie zależy na nowych imigrantach. Wystarczająco mają już problemów z napływem nielegalnych z Meksyku i reszty świata. Ta cała loteria wizowa to akcja dobrowolnego oddawania swoich danych amerykańskiemu rządowi. Afera Snowdena pokazała do czego zdolny jest amerykański rząd. Nie wierzcie w cuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi, ale tak jak pisałem mi x razy wyświetla session timed out. Dałem numer kumplowi co w Polsce siedzi (ja w Kanadzie jestem) i mu tez wielokrotnie wyświetla ze session timed out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It seems there is a technical problem and the engineers from KCC are working hard to fix the issue... there is a problem with showing the winning page to the DV-2016 winners... the rumours are saying that the winners are the ones who are seeing the message "Session timed out"... there is nothing official!! just keep on checking this FB page and we will post here any official message from KCC! Good luck to everybody! There is still a chance for everyone who has applied to DV-2016...

https://www.facebook.com/pages/Green-Card-DV-Lottery-Instructions/145754755046

Różne strony różnie piszą, trzeba poczekać 2-3 dni wtedy sprawdzić jeszcze raz i zobaczyć co będzie. Może KCC wyda w tym czasie jakieś Oficjalne oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...