Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

TravelGov na Facebooku dodalo update:

**Update: Thank you for your patience, everyone. We want to clarify the situation with Entrant Status Check. The system has randomly selected entrants for further processing. In the past 24+ hours, more than two million entrants have checked their status and more than 12,000 individuals have confirmed their selection for DV-2016 on the ESC site.

Oraz na Twitterze:

@pierre_vannier No glitch! Several thousand have confirmed selection thru the site. As w/ any lottery, only small % of entries are selected.

Wiec raczej zadnej awarji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ilu zwycięzców tegorocznej loterii odezwie się na tym forum. Jak dla mnie to jest jakieś krętactwo, nawet nie mam komu pogratulować zwycięstwa w loterii. :(. Napisać, że wszystko jest ok to każdy sobie może, nawet ja :D

Także już w tej chwili piszę:

Całe losowanie przebiegło prawidłowo, a system na www.dvlottery.state.gov działa bez żadnych problemów. :rolleyes:

To pisałem ja, Jarząbek :)

EDIT:

Jest jeszcze taka opcja, że wszyscy zarejestrowani na tym forum byli pomijani przez system losujący i dlatego powstała taka, a nie inna sytuacja :huh: :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie pisze na facebooku i twitter nikt nie zostal wyslosowany i nie widze pozytywne komentarze. wiec nie ma takiego ktora osoba wygrala i wie co zrobic kolejny etap. napewno zdaje pytanie co zrobic dalej bo nie kazdy wie .Więc widocznie cała loteria jakby oszustwo albo haker bawił sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...