Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

wczoraj na fb pojawiła sie taka informacja " Być może nie wszystko jeszcze stracone.
Okazuje się że na razie nie mamy żadnego potwierdzonego przypadku zwycięzcy DV-2016. Zarówno wśród Polaków jak i w Rosji czy Ukrainie, gdzie zwykle jest o wiele więcej wylosowanych osób niż u nas.
Czekamy na oficjalne informacje - Kentucky Consular Center rozpoczyna pracę ok. 14:30 czasu polskiego."

Tu link https://www.facebook.com/LoteriaWizowaUSA?fref=ts

Wierzyć temu czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiemczy wiesz, alezwyciezcow tegorocznej loterii wcielaja do armii i wysylaja na front walk z tzw. panstwem islamskich. Jak wytrwasz, przezyjesz dwa lata to dostaniesz obywatelstwo. Ameryka potrzebuje takich. Alleluja i do przodu. Gratuluje :D

To prawda na stronach rządu USA była ta informacja <_< jako nagroda dla takich jak PolskiAmerykanin25 .

Myśle że coś w tym jest musimy poczekać kilka dni czas pokaże . Jak widać na tym forum sa już wygrani PolskiAmerykanin 25 . Jako pierwszy poleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!! ja i mój też 2 razy nie już drugi raz

tez mi to troche dziwnie wygląda bo w ubiegłym roku się nie rejestrowałam na forum ale tu czytałam o wygranych i tych którzy szczęścia nie mieli (czyli takich jak ja ) nawet dzwoniłam do siostry aby się zorientowała czy nie piszą coś o awarii bo w chicago zawsze wiedzą czy coś na rzeczy jest ale na razie nic w gazetach bo to jeszcze za wcześnie

w ubiegłym roku była awaria i pisali o niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...