Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Dość ciekawy temat na artykuł a media milczą. Chyba, że ja kiepsko szukałam :P

Jakie media? Polskie? Amerykanskie? Amerykanow to malo interesuje, Polacy generalnie maja rowniez gdziesto czy garstka desperatow nie wie czy wygralo loterie organizowana przez inny kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dość ciekawy temat na artykuł a media milczą. Chyba, że ja kiepsko szukałam :P

W mediach tutejszych nigdy na temat loterii nic nie bylo bo nikogo loteria nie interesuje, wiekszosc ludzi nawet nie wie ze ona istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że czas przestać się nakręcać, doszukiwać Bóg wie czego i karmić jakimiś mrzonkami - ot, słabo w tym roku w Europie najwyraźniej i tyle.

Czas wrócić do rzeczywistości i zająć się dalej własnym życiem.

Wszystkim, którzy wygrali, o ile się tacy znajdą, gratuluję serdecznie. Pozostałym (w tym i sobie) życzę uśmiechu i więcej dystansu oraz powodzenia w kolejnych loteriach (jeśli takowe się odbędą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak, macie rację, ale jednak faktu to nie zmienia że temat jest ciekawy i miałby na pewno duzo wejść i komentarzy, a zazwyczaj na tym zalezy najbardziej twórcom portali komercyjnych czyż nie?

Tobie wydaje sie, ze jest ciekawy. Sam bralem udzial w loterii i jakos mnie ten temat nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie wydaje sie, ze jest ciekawy. Sam bralem udzial w loterii i jakos mnie ten temat nie interesuje.

moge powiedziec to samo :rolleyes: sam sie tak nie nakrecalem jak wiekszosc tutaj i w sumie bylem w kanadzie bo juz nie liczylem na to ze wylosuje ale widocznie mialem farta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...