Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja też tak myślałam z wylosowaniem a brałam udział od DV2013 i w końcu się udało, teraz trzeba będzie wypełnić formularz DS260 i śledzić visa biuletyn i kompletować dokumenty. Jedocześnie z góry chciałabym podziękować osobom, którzy poświecaja swój czas i służą radą dla osób z kolejnych edycji loterii i podpowiadają co robić , jak wypełniać dokumenty itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna dostała, również miała session timed out od początku! :D

Mógłby ktoś powiedzieć co należy teraz zrobić?

wypelnic ds 260-chyba ze sa teraz inne zasady i powoli myslec nad slubem..bo zwiazki nie formalne nie sa brane pod uwage jesli chodzi o wizy dla Was obojga.

nalezy tez poczytac ostatnie tematy o dv 2014-2015.

jak znajdzie sie czas i chetnych to zrobimy temat o dv 2016 co pozniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co z osobami które to też miały i po jakimś czasie udało i mi się wejść i było ze są nie wylosowani? Albo wchodzili normalnie, pokazywało im że nie wylosowani i teraz to im pokazuje?

Niestety, jezeli przynajmniej raz miales NOT SELECTED to juz raczej nic sie nie zmieni. Blad mogl wynikac z przeciazenia, duzo osob sprawdzalo w tej samej chwili. Nadzieje moga miec osoby ktore caly czas, niezmiennie mialy timeout. Jak widac po najswiezszych postach tak wlasnie jest, gratutuje wygranym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...