Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze raz gratuluję wylosowanym. Kompletujcie papiery. Pozytywnego interview na Pięknej w Warszawie. I dalej w świat za ten wielki Atlantyk. Aha i odzywajcie się do nas.

p.s. Postanowiłem że jak za rok będzie edycja 2017 to że ze sprawdzaniem odczekam 3-4 dni. Do tej pory jak sprawdzałem pierwszego dnia to zawsze był not been selected bez problemów z serwerami (chociaż do tego mam szczęście :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich wylosowanych, a tym, którym się nie udało życzę powodzenia w przyszłym roku. Nie poddawajcie się, marzenia się spełniaja. Nasze się już w części spełniły, jesteśmy w USA, a dokładniej na Florydzie już ponad 10 miesięcy. USA to naprawdę fajny kraj. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, przy CN 16xxx mniej więcej kiedy powinienem sie spodziewać interview (bardziej listopad czy bardziej kwiecień) Czy kiedy wypełnię DS-260 tez wpływa na datę interview?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim numerze to o ile dobrze kojarzę to raczej po nowym roku tak około lutego, niestety najgorsze jest to czekanie ja sam wylosowałem rok temu a jeszcze rozmowy nie miałem, termin mam na 30 czerwca no ale ja mam numer 30xxx więc wiadome było że poczekam ale już termin znam i wkrótce spełnię marzenia, na pewno warto czekać chociaż to jest najgorsze;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...