Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gratulacje dla wszystkich którym udało się wylosować i mieli szczęście w loteri DV2016. :)

Sprawdziłem dziś i po długim wczytywaniu podało "NOT SELECTED" - a więc już na 100% nie tym razem

Czekam zatem do jesieni może będzie kolejna loteria na DV2017 i ponownie wysyłam wniosek :)

Przykrość się pojawiła, smutek, niezadowolenie ale może to i lepiej że nie wylosowałem...obecna sytuacja daje mi spory przyrost lvl skill który może będę mógł wykorzystać jak uda się wylosować i dostać GC. Dlatego nie ma załamki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten komunikat zrozumiałam, że nie że wylosowano 84 tysiące, tylko że 84 tysiące już potwierdziło swoją wygraną (w sensie, że chyba naliczyli 84 tysiące wyświetleń, że ktoś został wylosowany).

Dokladnie jest tak jak napisalas. 84 tys dopiero potwierdzilo wylosowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ten komunikat zrozumiałam, że nie że wylosowano 84 tysiące, tylko że 84 tysiące już potwierdziło swoją wygraną (w sensie, że chyba naliczyli 84 tysiące wyświetleń, że ktoś został wylosowany).

"Approximately 84,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website athttp://www.dvselectee.state.gov. All DV-2016 applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application. Paper forms will not be accepted."

Cytat ze strony informującej o wylosowaniu. Czy aby na pewno chodzi tu o liczbę osób, które otwarły stronę? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to tak rozumiem.

Tam nie jest napisane, że 84 tysiące osób zostało wylosowanych, tylko zostało zgłoszonych do dalszego procedowania (czyli - wg mnie - odczytało, że zostało wylosowanych i przeczytało, co robić dalej).

Ale oczywiście mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób zostało wylosowanych w tym roku. Nie jest to liczba ludzi którzy sprawdzili swój status. Oznacza to tyle, że wylosowane osoby mają większe szanse na wizę. Natomiast, jeżeli zainteresowanie ze strony osób wylosowanych będzie niskie to być może czeka nas dodatkowe losowanie w perspektywie kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...