Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Słyszałem że może otwierać drzwi jeśli się robi udany biznes, płaci podatki itd to chętnie przenoszą na pobyt stały

a te głupie pół bańki da się załatwić tylko pytanie jaki biznes jest preferowany czy każdy czy tylko jakieś wybrane branże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że może otwierać drzwi jeśli się robi udany biznes, płaci podatki itd to chętnie przenoszą na pobyt stały

a te głupie pół bańki da się załatwić tylko pytanie jaki biznes jest preferowany czy każdy czy tylko jakieś wybrane branże.

Z wizy B2/B1 nikt cie nie przeniesie na staly pobyt tylko dlatego, ze masz biznes i placisz podatki :P To nie tak dziala.

A inwestycja 500k to inna wiza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składałem za siebie i za żonę

mój status: Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing

żona (która nie miała zielonego pojęcia, że bierze udział w loterii): You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2016

2016EU00012XXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną sytuację jak adrek1111 tylko, że mój CN jest 2016EU00010XXX. Po pierwszej euforii teraz mam cholerny dylemat co robić… To jest jak z pogonią za króliczkiem… fajnie jest go gonić ale jak już się go złapie to jakaś taka pustka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną sytuację jak adrek1111 tylko, że mój CN jest 2016EU00010XXX. Po pierwszej euforii teraz mam cholerny dylemat co robić… To jest jak z pogonią za króliczkiem… fajnie jest go gonić ale jak już się go złapie to jakaś taka pustka...

Jak nie chcesz to oddaj swoją szansę dla Morav-a. On jest zdecydowany :unsure::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną sytuację jak adrek1111 tylko, że mój CN jest 2016EU00010XXX. Po pierwszej euforii teraz mam cholerny dylemat co robić… To jest jak z pogonią za króliczkiem… fajnie jest go gonić ale jak już się go złapie to jakaś taka pustka...

Poza spędzaniem wakacji na południu Europy otwiera się możliwość odpoczywania na południu USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...