Skocz do zawartości

Dv2016 - Wylosowany / Nie Wylosowany


shmehr

  

231 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w DV2016?

    • TAK :)
      40
    • NIE :(
      191


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli nikt nie klamie to zwyciezcy loterii sa wsrod tych co otrzymali timeout. Niekoniecznie wszyscy bo sadzac z odzewu jest ich wiecej niz 1%. Ze strony KCC moze to wygladac tak, ze polaczyli sie z serwerem, tyle ze zgninela informacja, ze zginela wiadomosc zwrotna co raczej nie jest niczym nieprawdopodobnym. Pecha beda mieli ci, ktorym timeout bedzie sie wyswietlal do konca DV2016 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 665
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesli nikt nie klamie to zwyciezcy loterii sa wsrod tych co otrzymali timeout. Niekoniecznie wszyscy bo sadzac z odzewu jest ich wiecej niz 1%. Ze strony KCC moze to wygladac tak, ze polaczyli sie z serwerem, tyle ze zgninela informacja, ze zginela wiadomosc zwrotna co raczej nie jest niczym nieprawdopodobnym. Pecha beda mieli ci, ktorym timeout bedzie sie wyswietlal do konca DV2016 ;)

Jeżeli jest tak jak piszesz lub naet tym co mają Not Selected też wali błędę bo może są wylosowani a system jedzie po bandzie, to jak to sprawdzić? Czy KCC nie powinna naprawić tego błędu lub wydać oficjalnej inormacji?

Czy dzwoniąc do KCC mogą mi sprawdzić jaki wynik uzyskałęm w losowaniu, będzie on bardziej wiarygodny niż ten na stronie?

Pierwsza próba i zawsze mam pod górkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak piszesz lub naet tym co mają Not Selected też wali błędę bo może są wylosowani a system jedzie po bandzie, to jak to sprawdzić? Czy KCC nie powinna naprawić tego błędu lub wydać oficjalnej inormacji?

Czy dzwoniąc do KCC mogą mi sprawdzić jaki wynik uzyskałęm w losowaniu, będzie on bardziej wiarygodny niż ten na stronie?

Pierwsza próba i zawsze mam pod górkę ;)

Caly swiat narzeka wiec na pewno kiedys naprawia. Nie sadze zeby byli chetni udzielac informacji o wyniku losowania przez telefon - 11 milionow potencjalnych kandydatow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly swiat narzeka wiec na pewno kiedys naprawia. Nie sadze zeby byli chetni udzielac informacji o wyniku losowania przez telefon - 11 milionow potencjalnych kandydatow..

Nasze dywagacje wracają czały czas do punktu wyjśćia - czekamy na oficjalne stanowisko KCC i nie snujemy teorii spiskowych :)

11ml na 50tys. to daje 0,0045% szansy na wylosowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi najpierw pokazywalo ze "session timed out", ale potem juz widziałam "has not been selected"

wiec jesli okaże sie ze ci co maja session timed out wiadomość to zwycięzcy, to ja nie wiem jak mam rozumieć moja sytuacje. Najpierw wylosowałam a potem zmienili zdanie? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

you are having trouble accessing ESC, we recommend the following:

-- Continue to check back, perhaps in the evening when there is less internet traffic in your country.
-- Clear the cache in your internet browser.
-- Check your status by typing dvlottery.state.gov/ESC directly into your browser. Do not copy and paste the address.
-- Once you begin a session in Entrant Status Check, do not hit the “back” button.

To radzi robić KCC na fb jak ktoś ma problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...