Skocz do zawartości

(Nie)Bezpieczne Usa


Stany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem nowy na forum , piszę ponieważ mam bardzo ciekawe pytanie (wd. mnie ) , chodzi mi o to czy naprawdę w USA jest tak niebezpiecznie jak to wszyscy mówią ,

że w Chicago już nie tylko strzelają do ludzi w Englewood ale również w pozostałych miejscach :).

Chciałem zapytac czy znacie jakies miasta w USA gdzie jest bezpiecznie , ponieważ mam możliwość otrzymania od swojej firmy wizy pracowniczej w USA ale zastanawiam sie nad tym gdzie zamieszkac wiadomo ze przez cale zycie nie beda pracowal w jednym miejscu .... (w tej samej firmie ) .

W Polsce dobrze mi sie wiedzie mam żone i syna i całkiem dobrze zarabiam stąd moje pytanie

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiza pracownicza wiąże Cie z firma, nie możesz sobie łatwo pracodawcy zmienić. W każdym mieście są miejsca gdzie strzelają i w każdym mieście są miejsca gdzie jest cisza i spokój i się drzwi otwarte zostawia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem znam prawo imigracyjne :) .... Chodzi mi poźniej jak mój pracodawca bedzie wnioskował o zielona karte i jak ja pozniej dostane (Średnio człowiek w życiu zmienia prace 3-4 razy , tak wiem zaraz powiecie ze sponsorowanie przez pracodawce jest bardzo trudne , czaso chłonne i ksztowne ;)). A mozesz wymienic ktorch dzielnic/miast lepiej unikac , badz wyslesz

mi linka do jakiejs statystyki :)


To nie wiem co was ciagnie tak do tych USA (ogólnie ludzi , American Dream , się już skonczyło :) , gdyby moja firma mi zaproponowała wolałbym chyba Kanade , ale to jest moja

opinia nie każdy musi się z nia zgadzać ale musimy siebie szanować za nasze poglądy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem znam prawo imigracyjne :) .... Chodzi mi poźniej jak mój pracodawca bedzie wnioskował o zielona karte i jak ja pozniej dostane (Średnio człowiek w życiu zmienia prace 3-4 razy , tak wiem zaraz powiecie ze sponsorowanie przez pracodawce jest bardzo trudne , czaso chłonne i ksztowne ;)). A mozesz wymienic ktorch dzielnic/miast lepiej unikac , badz wyslesz

mi linka do jakiejs statystyki :)

To nie wiem co was ciagnie tak do tych USA (ogólnie ludzi , American Dream , się już skonczyło :) , gdyby moja firma mi zaproponowała wolałbym chyba Kanade , ale to jest moja

opinia nie każdy musi się z nia zgadzać ale musimy siebie szanować za nasze poglądy :)

Do czasu jak dostaniesz GC to sytuacja w danym mieście może się diametralnie zmienić,więc dyskusja na za 10 lat jest bez sensu. Przykład? Mieszkam w dawnej stolicy zabójstw a dziś jest całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...