Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Drogi Szymi92, skoro rezultat jest Tobie obojetny to po co brales udzial i "zajmujesz" miejsce innym, ktorym nie jest to obojetne? Ehh...

Nikt nikomu nie zajmuje miejsca, bo osób wylosowanych jest zawsze ponad pulę i jeżeli ktoś z niskim numerem nie skorzysta, to robi miejsce osobie z wysokim numerem. ;)

Po czesci zajmuje miejsce, bo w dyskusji bardziej chodzi o osoby niewylosowane. Im mniej osob bedzie wysylac zgloszenie ktorym nie zalezy na wyjezdzie, tym wieksze szanse na wylosowanie beda mialy osoby ktore chca wyjechac.

Dlatego powinni wprowadzic jakas minimalna oplate np. $50 za wyslanie zgloszenia aby wlasnie wyeliminowac takie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czesci zajmuje miejsce, bo w dyskusji bardziej chodzi o osoby niewylosowane. Im mniej osob bedzie wysylac zgloszenie ktorym nie zalezy na wyjezdzie, tym wieksze szanse na wylosowanie beda mialy osoby ktore chca wyjechac.

Dlatego powinni wprowadzic jakas minimalna oplate np. $50 za wyslanie zgloszenia aby wlasnie wyeliminowac takie osoby.

Tez tak uwazam. Takie "sito" byłoby dobre dla osób, które z "głuoty" wysylaja zgloszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mówicie, że za wizy nie powinno byc opłat, bo na nas sobie pieniadze tylko robią, teraz narzekacie, ze loteria jest darmowa. Ehh widocznie Polacy to bedą narzekać na wszystko. Ja w ogole nie rozumiem tego całego, " o bo mi miejsce zabiera" . Jesli bedzie wam pisane wygrać, to nie ważne ile osób bierze udział w loteri.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mówicie, że za wizy nie powinno byc opłat, bo na nas sobie pieniadze tylko robią, teraz narzekacie, ze loteria jest darmowa. Ehh widocznie Polacy to bedą narzekać na wszystko. Ja w ogole nie rozumiem tego całego, " o bo mi miejsce zabiera" . Jesli bedzie wam pisane wygrać, to nie ważne ile osób bierze udział w loteri.

Mowicie??? mowilem tak kiedykolwiek? co ja PO albo PiS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc! Podczas wypełniania ostatniego punktu formularza strona zawiesiła się przez co nie wiem czy zgłoszenie poszło czy nie.... czy jest jakikolwiek sposób, żeby zweryfikować czy podanie zostało zatwierdzone?

nie zostalo wyslane dopoki nie otworzy Ci sie strona z potwierdzeniem przyjecia wniosku i wyswietlajaca numer.

sprobuj uzyc internet explorera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...