Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

A nie ma wątpliwości ze Amerykanska albo zachodnio europejska biedota zyje na poziomie wyzszym niz nasza klasa średnia.

O Jezusie...Hit tego forum, jak dla mnie!!!

Nie dość, że Kolega ma fobie na kraj swoich marzeń ;), to jeszcze TAKIE ma pojęcie o życiu i świecie.

Chylę czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

@Big - błagam naucz się znaczenia słów jakie używasz, bo to kolejny raz piszesz o fobii w zdecydowanie błędnym znaczeniu:

fobia to paniczny, paraliżujący często, strach przed czymś.

Nie sądzę aby pacio177 panicznie bał się Ameryki, wynosząc z jego wpisów.

Na punkcie czegoś (np danego kraju, teorii itp) można mieć obsesję.

Co do zdjęcia - nie wiem czy to zaważy na ewentualnych problemach przy uzyskaniu wizy w razie wylosowania. Zawsze robię nowe zdjęcie, bo nie widzę w tym żadnego problemu - koszt niewielki (w Warszawie to 16 złotych za zdjęcie w formacie cyfrowym lub 18 za 4 zdjęcia drukowane) a przynajmniej nie mam się nad czym zastanawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele osób cierpiących na amerykofobie ( ja równiez do nich nalezę). (...) ja od dziecka jestem zakochany w Ameryce , byłem we wspołczesnej ameryce 3 lata temu i ja kocham ten kraj , mimo ze nie jest tam tak kolorowo. Kocham styl zycia jaki tam panuje i wiem ze tam czułbym sie jak ryba w wodzie.

@Big - błagam naucz się znaczenia słów jakie używasz, bo to kolejny raz piszesz o fobii w zdecydowanie błędnym znaczeniu:

fobia to paniczny, paraliżujący często, strach przed czymś.

Nie sądzę aby pacio177 panicznie bał się Ameryki, wynosząc z jego wpisów.

Na punkcie czegoś (np danego kraju, teorii itp) można mieć obsesję.

Dragony, moze najpierw Ty nauczysz sie czytac ze zrozumieniem?

I to nie takim, wynikajacym ze skladania literek, a wynikajacym z kontekstu?

Koles pisze takie bzdury, ze "urywa glowe", a Ty masz cos mnie do powiedzenia?

LITOSCI.

I nie wiem jaki "kolejny raz", bo jesli ktos tutaj moze kogos poprawiac, to na pewno nie Ty mnie.

Wiec "blagam", znaj swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok pomyliłam ludzi - ten pierwszy raz to właśnie pisał pacio77 używając błędnie słowa "amerykanofobia"

Natomiast użycie przez Ciebie słowa "fobia" w kontekście bez odnośnika do postu pacio77, a tym samym nie mogąc domyśleć się że użyłeś tego słowa specjalnie, można odnieść wrażenie, że nie bardzo wiesz jakich słów używasz ;)

Z tym odnośnikiem rozumiem, że było to zamierzone użycie słowa fobia.

Co do tego co pisze pacio77 - wiele osób wypisuje znacznie większe bzdury... to tylko bzdury umiarkowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam śmieszne z pozoru pytanie: czy załączone zdjęcie może mieć wpływ na odrzucenie już wylosowanej aplikacji?

Chodzi o to, że przez 4 lata zawsze załączałem to samo zdjęcie, mimo iż instrukcja mówi wyraźnie, jakie zdjęcie to ma być.

Nigdy nie myślałem o czymś takim, ale brak sukcesów w losowaniu spowodował, że przyszło mnie do głowy coś takiego śmiesznego ;)

Odpowiadałem już komuś więc i ciebie uspokoję.

Jestem z DV-2015 i moje szczęśliwe losowanie to było 3 rok z rzędu z tym samym zdjęciem, oczywiście pstryknięte w domciu jakimś prostym cyfrakiem.

I udało się i wizy były przyznane.

falcon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam śmieszne z pozoru pytanie: czy załączone zdjęcie może mieć wpływ na odrzucenie już wylosowanej aplikacji?

Chodzi o to, że przez 4 lata zawsze załączałem to samo zdjęcie, mimo iż instrukcja mówi wyraźnie, jakie zdjęcie to ma być.

Nigdy nie myślałem o czymś takim, ale brak sukcesów w losowaniu spowodował, że przyszło mnie do głowy coś takiego śmiesznego ;)

Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...