Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli tak jest (a nie jest brane pod uwagę, że rejestracja odbyła sie przed 21 urodzinami) to doopa :(. Mój syn kończy 21 lat pod koniec listopada tego roku...

Tekst z instrukcji:

Dzieci zamężne/żonate oraz dzieci, które ukończyły 21 lat nie kwalifikują się do ubiegania o wizę DV, jednakże Akt o Ochronie Statusu Dziecka, w pewnych ściśle określonych sytuacjach, chroni dzieci przed utratą możliwości ubiegania się o wizę spowodowaną osiągnięciem wieku 21 lat. Jeśli zgłoszenie DV zostało wysłane zanim dziecko w stanie wolnym ukończyło 21 lat, ale ukończy 21 lat przed wydaniem wizy, dla celów procedury wizowej dziecko może być traktowane jakby nie ukończyło jeszcze 21 lat.

http://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2017-Instructions-Translations/DV%202017%20Polish%20Translations.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tekst z instrukcji:

Dzieci zamężne/żonate oraz dzieci, które ukończyły 21 lat nie kwalifikują się do ubiegania o wizę DV, jednakże Akt o Ochronie Statusu Dziecka, w pewnych ściśle określonych sytuacjach, chroni dzieci przed utratą możliwości ubiegania się o wizę spowodowaną osiągnięciem wieku 21 lat. Jeśli zgłoszenie DV zostało wysłane zanim dziecko w stanie wolnym ukończyło 21 lat, ale ukończy 21 lat przed wydaniem wizy, dla celów procedury wizowej dziecko może być traktowane jakby nie ukończyło jeszcze 21 lat.

http://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2017-Instructions-Translations/DV%202017%20Polish%20Translations.pdf

Dzięki,

Też mam takie przeświadczenie. Zmyliła mnie tylko informacja o kuzynie, który wizy nie dostał (mimo, że jego rodzice zostali wylosowani, a on skańczył 21 lat już po rejestracji). No nic, jak przyjdzie co do czego to sie będę dowiadywać u źródła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój pierwszy post i pierwsza próba - jak to u mnie bywa - wszystko na ostatni moment... Moje zgłoszenie zostało przyjęte, kilka minut przed 18, zgłoszenie chłopaka też zostało przyjęte, nadany, numer, 12:01 PM EST...

Pytanie nr 1 czy takie zgłoszenie z numerem w ogóle weźmie udział w losowaniu?

Pytanie nr 2 czy ktoś z Was przesłał kiedyś zdjęcie, które niekoniecznie spełniało wszystkie wymogi - np. tło nie było białe, ale "przeszło" przez narzędzie na stronie,a potem przez urzędników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiem, że nie jest nr tylko godzina - ale zgłoszenie ma nadany nr dlatego pytam.

jezeli wyswietlila Ci sie strona potwierdzajaca przyjecie wniosku to zostal przyjety.

Czekanie na ostatnia minute to dodatkowa loteria.Wystarczajace jest,ze co roku wysyla zgloszenia 13-20 miliony osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam do Was ptanie to zdjecie mojego chlopaka czy uwazacie ze jego fotka kolory sa ok (takie zdjecie wyslane na DV)? sorry za te blok na zdjeciu, ale to w ramach anonimowosci....moja kolezanka powiedziala ze ta fotka kolory sa niedopuszczalne... Dzieki!! tutaj link for fotki: http://zapodaj.net/7173c85ab4b20.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam śmieszne z pozoru pytanie: czy załączone zdjęcie może mieć wpływ na odrzucenie już wylosowanej aplikacji?

Chodzi o to, że przez 4 lata zawsze załączałem to samo zdjęcie, mimo iż instrukcja mówi wyraźnie, jakie zdjęcie to ma być.

Nigdy nie myślałem o czymś takim, ale brak sukcesów w losowaniu spowodował, że przyszło mnie do głowy coś takiego śmiesznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...