Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

haneczka019 czepiasz się ;) oczywiście że w zeszłym roku kalendarzowym. ale tegorocznej loterii czyli w losowaniu w tym roku :). Kwestia interpretacji. :) pozdrawiam.

Nie dałabym się zrobić na żadne płatne strony i płatnych doradców.

Czy ja wiem, raczej nie, chociaż może czasami ;).

Nie byłam wcale pewna czy wysłałaś w ubiegłym czy w tym roku. I szczerze mówiąc ta druga opcja wcale by mnie nie zdziwiła. Tak jak sly6 napisał, po wpisach które się tu czasami przewijają można się wszystkiego spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

haneczka019 z Krakowa jesteś ? bo tak mi jakoś twoja lokalizacja mówi :) Ja z Karakowa dlatego pytam :) Ja zanim przystąpiłam do loterii przestudiowałam to forum i dalej studiuje :) Myśle że ktoś jak chcę wyjechać to to forum jest niezbedne i zdecydowanie powinien od niego zacząć zanim uderzy w jakies płatne firmy którę naciągają bo takich na rynku nie brak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, mam pilne pytanie.

Miałam dzisiaj telefon z jakiejś firmy odnośnie zielonej karty, dzwonili z Ameryki i byłam w takim szoku, że ani nie pamiętam imienia i nazwiska osoby z która rozmawiałam ani nazwy firmy.

Pan potwierdzał moje dane, powiedział że się kwalifikuję, podał nr wniosku i żeby "dokończyć rejestrację" poprosił o podanie danych / potwierdzenie danych karty kredytowej. Rozumiem zatem, że jest jakaś opłata za wzięcie udziały w loterii? Naczytałam się sporo teraz i z tego co rozumiem dzwonili do mnie pośrednicy. Czy ktoś korzystał z takich firm? Dziwne jest to co zrozumiałam o 228 euro [?!] opłaty, skoro oni mają dolary to naprawdę musiałam coś pomylić. Bałam się podać jakiekolwiek dane z karty i numery. Nie wiem za bardzo jak miałabym zaufać. Czy jeśli teraz zrezygnuje to normalnie mogę za rok spróbowac ponownie? Numer telefonu z którego dzwonili nijak nie figuruje w sieci.. Powiedziałam że nie mam portfela ze sobą czy mogą zadzwonić jutro, powiedzieli że muszą połączyć mnie z managerem, a on zadecydował że spróbują jutro rano. Czy rezygnacja teraz mnie dyskwalifikuje na kiedy indziej? Nie powiedzieli mi roku DV, albo nie zrozumiałam / usłyszałam, ale skoro dzwonią teraz to to dotyczy 2017?

Z góry dziękuje za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, nikt do ciebie nie bedzie dzwonił w sprawie GC. Wydaje mi się że to zwykli naciągacze... Jeśli wysyłałaś zgłoszenie na DV2017 to musisz spokojnie czekać do maja, tak jak reszta z nas :D Żadna firma zewnętrzna (że to tak ładnie nazwę) nie zagwarantuje Ci wygranej GC. A broń boże nie podawaj żadnych danych karty kredytowej.
Buźka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...