Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz biorę udział w loterii, zgłosiłem się w ostatnim dniu, jestem ciekaw czy będę miał szczęście choć nie ukrywam że obecne życie mi odpowiada. Dobra praca, zarobki, ale czego się nie robi dla przyszłych dzieci i marzeń... :) powodzenia koleżanki i koledzy z forum!

Jestem w dokładnie tej samej sytuacji :) Jeżeli mnie nie wylosują to machnę ręką, ale jeśli szczęście dopisze to wtedy zacznie się poważny problem (niezłe kuriozum) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dlatego nie powinno si spraw zostawiac w stylu: zobaczymy co bedzie... Gdyby...

Skoro decydujemy sie na udzial w tej loterii to chyba powaznie myslimy o swojej przyszlosci, podejmujac te decyzje...

Dlatego nie powinno si spraw zostawiac w stylu: zobaczymy co bedzie... Gdyby...

Skoro decydujemy sie na udzial w tej loterii to chyba powaznie myslimy o swojej przyszlosci, podejmujac te decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjęcie decyzji o udziale w loterii niczego ale to kompletnie niczego nie gwarantuje. To tak jakby planować wydawanie pieniędzy wygranych w Lotto w dniu wysyłania kuponu.

Wiele osób wysyła zgłoszenie "bo może" i nie rozważa kroków następnych... Od wysłania zgłoszenia do ogłoszenia wyników mija pół roku a to jest kawał czasu. Dodatkowo nawet po informacji o wylosowaniu i wysłaniu DSa mamy jeszcze kilka miesięcy na rozważania.

Natomiast trzeba pamiętać, że tutaj obowiązuje zasada "uważaj o czym marzysz bo może się spełnić".

Jeśli ma się "poukładane" życie w PL to staje się przed ogromnymi dylematami, czego sam doświadczyłem i bynajmniej nie oznaczają one niechęci do emigracji.

Im człowiek więcej ma do stracenia jadąc w "nieznane" tym bardziej się waha i ten stan nie przemija aż do końca czyli do samego wyjazdu.

Rozumiem przedmówców, pozostaje mi życzyć Wam powodzenia i wiem, że wielu z Was pewnie wolałoby nie zostać wylosowanym - wówczas można byłoby "psioczyć" na pecha zachowując jednocześnie status quo w Polsce.

Życie bywa jednak przewrotne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie powinno si spraw zostawiac w stylu: zobaczymy co bedzie... Gdyby...

Skoro decydujemy sie na udzial w tej loterii to chyba powaznie myslimy o swojej przyszlosci, podejmujac te decyzje...

Dlatego nie powinno si spraw zostawiac w stylu: zobaczymy co bedzie... Gdyby...

Skoro decydujemy sie na udzial w tej loterii to chyba powaznie myslimy o swojej przyszlosci, podejmujac te decyzje...

Zaczyna się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z użytkownikiem Dublin. Branie udziału dla zabawy w loterii jest trochę nie poważne. Trzeba być pewnym swoich decyzji jeśli wiem ze zostanę wylosowany to chce wyjechać na 100%. To moja 4 loteria wiec nadzieji sobie juz nie robię tak jak przy pierwszej. Wiem ze są na tym forum użytkownicy którzy próbuj juz pewnie 8 raz. Mam tylko nadzieje ze możesz tym roku Polska dostanie większa pule GC bo co roku dostajemy coraz mniej czego troszkę nie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...