Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wysłałem po raz pierwszy zgłoszenie. Mam rodzinę, która mieszka tam od 15 lat, żyją na bardzo wysokim poziomie i sobie chwalą. Mam zagwarantowaną pomoc. Dużą wiedzę, prowadziłem w PL swój biznes, ale moim marzeniem jest wyjazd i sprawdzenie siebie w tamtych realiach. Wiadomo nigdzie nie jest kolorowo ale spróbować można. Ciekawi mnie wynik losowania. Życzę wszystkim powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem po raz pierwszy zgłoszenie. Mam rodzinę, która mieszka tam od 15 lat, żyją na bardzo wysokim poziomie i sobie chwalą. Mam zagwarantowaną pomoc. Dużą wiedzę, prowadziłem w PL swój biznes, ale moim marzeniem jest wyjazd i sprawdzenie siebie w tamtych realiach. Wiadomo nigdzie nie jest kolorowo ale spróbować można. Ciekawi mnie wynik losowania. Życzę wszystkim powodzenia !

To prawda, wszędzie trzeba pracować i nie ma lekko. Żeby coś mieć trzeba działać, za darmo nikt nam nic nie da :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez pomocy daj sobie radę..wtedy pogadamy

Bo lecę i mam wsparcie,pomoc to jednak to nie to samo ;)

Chyba byłbym idiotą gdybym pojechał i nie skorzystał z pomocy osób, które już tam są. Nikt nie da mi nic za darmo, ale mogą pomóc, doradzić itd. To tak jakbyś pisał komuś, kto czyta wskazówek z tego forum, że jest leniem - przekonaj się sam, a nie czytaj forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie system selekcji, który przecież oficjalnie nie jest w żaden sposób ujawniony. Nie chce mi się wierzyć, że jest to zasada ''loterii'', ten kraj od momentu jego powstania pokazuje jak wygląda "szczera polityka" na każdej płaszczyźnie życia społeczno-ekonomicznego. Czy zna ktoś przypadek osoby która wylosowała GC z wykształceniem np. średnim bez kwalifikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie system selekcji, który przecież oficjalnie nie jest w żaden sposób ujawniony. Nie chce mi się wierzyć, że jest to zasada ''loterii'', ten kraj od momentu jego powstania pokazuje jak wygląda "szczera polityka" na każdej płaszczyźnie życia społeczno-ekonomicznego. Czy zna ktoś przypadek osoby która wylosowała GC z wykształceniem np. średnim bez kwalifikacji?

A zauwazyles może posty osób na tym forum które zostały wysłane na drzewo w ambasadzie bo w ogóle nie miały wykształcenia a wzięły udział i zostały wylosowane ? Kolejna teoria spiskowa z dupy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu przedmówcy na całym forum mówili to jeżeli bedziesz udział w loterii na podstawie wykształcenia to się ciebie nawet o kwalifikacje nie pytaja. Inaczej jest jezeli nie masz wyksztalcenia minimum sredniego i starasz sie po wylosowani w DV na " zawód-kwalifikacje" - tak jak Kzielu powiedział-były przypadki ze ludzi odsyłali z kwitkami do domu


aha .... 4 dni !!!! LEFT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...