Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja życzę szamanowi żeby mu się udało. Twój optymizm przypomina mnie przy mojej pierwszej loterii. Dla mnie to już 4 czwarta loteria i nie nastawiamy się na wylosownie choć bardzo o tym marzę. Teraz bardziej nastawiam sie na kolejne rozczarowanie. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę szamanowi żeby mu się udało. Twój optymizm przypomina mnie przy mojej pierwszej loterii. Dla mnie to już 4 czwarta loteria i nie nastawiamy się na wylosownie choć bardzo o tym marzę. Teraz bardziej nastawiam sie na kolejne rozczarowanie. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

a moje( nasze ) to jest podejście nr 3:) a co do optymizmu to życie lepiej smakuje z uśmiechem na twarzy:). jak nie wyjdzie to nie wyjdzie a jak wyjdzie to se wyjdzie:) Dzięki a zarazem nie dziękuję Prem( w Twoją stronę również :) )

Zeby sobie emocje ostudzic wystarczy sobie zwizualizaowac, ze z kazdej grupy 100 osob 2-3 zostana wylosowane... optymistycznie mowiac. :)

Tak i właśnie w tej grupie możesz być ty i ty i ty też, ona też i on też i jeszcze tamten i tamta też :) Więc myślę , że nie musisz tak innych ostudzać, bo każdy chyba interesujący się DV zdaje sobie sprawę jakie są odds :) ok 96,5 % że nie lub dla optymistycznych ( mnie ) 3,5% - 3,7% na tak (wersja na 2 zgłoszenia mąż i żona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i właśnie w tej grupie możesz być ty i ty i ty też, ona też i on też i jeszcze tamten i tamta też :) Więc myślę , że nie musisz tak innych ostudzać, bo każdy chyba interesujący się DV zdaje sobie sprawę jakie są odds :) ok 96,5 % że nie lub dla optymistycznych ( mnie ) 3,5% - 3,7% na tak (wersja na 2 zgłoszenia mąż i żona)

Nie ostudzam innych tylko siebie. :) W moim interesie jest, zeby jak najwiecej z Was nie wygralo. ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...