Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

Winetou

Piaszac moj post odnioslem sie do tego co napisales wczesniej, natomiast pozniej wyjasniles ze ustaliles to z zona co jest jak najbardziej zdroworozsadkowym podejsciem i o tym wlasnie pisalem.

Dla przykladu kiedys myslalem bedac jeszcze na studiachbo wyjezdzie do usa lecz podania o wize nie skladalem bo nie bylo mnie na taki krok stac, co swiadczy o odpowiedzalnosci a nie kaprysie czy lekko myslnosci. Dzis moge powaznie myslec o tym kroku gdyz powiedzmy stac mnie na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Gdybym wygrał - w 100% pozbyłbym się "dobrej pracy, dobrych zarobków" od dziecka marzyłem o wyjeździe na stałe do USA, gdy dorosłem z roku na rok przechodziło mi to. ALE To Coś i tak we mnie zostało! Żeby wziąć udział w loterii minęło ponad 6 lat (tyle się zastanawiałem), czy na pewno to zrobić... nadszedł taki dzień, że razem z narzeczoną zrobiliśmy zdjęcia i zgłosiliśmy się do "gry" :). Mamy tam rodzinę, mamy zaoferowaną pomoc, dzięki temu jesteśmy przygotowani na wszystko :). Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich. Do odważnych świat należy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie. Pamiętam sytuację przed rokiem. Sprawdzenie statusu w dniu ogłoszenia wyników było praktycznie niemożliwe, serwery cały czas wywalały błąd... Co więcej, przypomnę, że mieli wtedy usterkę i przez kilka dni nikt na świecie (wg informacji z polskich i zagranicznych for internetowych) nie uzyskiwał potwierdzenia wylosowania. Najpierw Departament Stanu opowiadał, że wszystko jest OK a po kilku dniach przyznali się do błędu... Sam byłem w takiej sytuacji-dopiero po około tygodniu uzyskałem potwierdzenie wylosowania. Wiem, że to się łatwo mówi ale należy uzbroić się w cierpliwość, dać się wyszaleć nerwowym i podejść do tematu na chłodno. Co roku są jakieś jaja przy ogłoszeniu wyników i po co się niepotrzebnie denerwować? (swoją drogą jest to dość zrozumiałe bo jakie serwery wytrzymają kilkaset tysięcy jeśli nie więcej wejść w ciągu kilkudziesięciu minut...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej biegli ode mnie twierdzili, że błąd wynikał z charakteru informacji zwrotnej. Otóż poza początkowym wariactwem, informacja o błędzie pojawiała się u tych osó, które w istocie zostały wylosowane. Przyczynę upatrywano w tym, że wszyscy niewylosowani dostają informację zwrotną o identycznej treści podczas gdy osoby wylosowane przenoszone są na stronę, gdzie znajduje sie spersonalizowana informacji o wylosowaniu. Tak czy inaczej przez pierwsze dni było zamieszanie, nerwy, różne teorie spiskowe itd, natomiast co faktycznie się wydarzyło nigdy się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiesz, że miliony osób atakujące serwer nie mają znaczenia?

Ostatnio były zapisy na taki specjalny maraton we Wrocku - nocny bieg po pasie startowym lotniska. Miejsc? 890. Chętnych? Co najmniej 5 tysięcy. Tyle wyraziło zainteresowanie na fejsie. Ile było naprawdę? Tego nikt nie wie. Wiadome jest jedynie to, że przez pierwszy kwadrans strona była zawieszona na amen :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...