Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

A zauwazyles może posty osób na tym forum które zostały wysłane na drzewo w ambasadzie bo w ogóle nie miały wykształcenia a wzięły udział i zostały wylosowane ? Kolejna teoria spiskowa z dupy...

KZIELU

Jedź ty już do tej amerykie to cię trochę tam naprostują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

NO i tak juz mamy MAJ... a co za tym idzie........ juz tylko 2 DNI DO BIG EVENT OF THE YEAR 2016....... życzę szczęścia i powodzenia a w szczególności dla tych którzy już startuja po raz kolejny......TRZYMAM KCIUKI FORUMOWICZE :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do Was jeśli wysłałam fotkę swoją i mojego chłopaka . Wgrała się spełnia wymagania wizualnie, pikesele itp.. ale pokazało że głowa nie miesci się w tych wywtycznych (na podpowiedniej wysokości). Teraz myślę, że wsyztsko na nic


NO i tak juz mamy MAJ... a co za tym idzie........ juz tylko 2 DNI DO BIG EVENT OF THE YEAR 2016....... życzę szczęścia i powodzenia a w szczególności dla tych którzy już startuja po raz kolejny......TRZYMAM KCIUKI FORUMOWICZE :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

też zycze powodzenia i pozdrowienia również ze Szkocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...