Skocz do zawartości

Dv-2017


Morav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jezeli zalozymy, ze szanse na wygranie GC kazdego roku to 2%, to szansa, ze wylosujemy GC w ciagu pieciu lat wynosi ponad 11% :)

Yay! Ja mam juz tylko ten rok i przyszly na loterie. :\ Po tych wynikach chyba w koncu rusze dupe na self-application na wszelki wypadek... Szkoda tylko kasy na prawnika i aplikacje. I tak obiecalem wplacic tysiaka na cele dobroczynne jak wygram (w tej sytuacji jestem w stanie zalozyc, ze jest Bog :D). Z biletem do Polski na rozmowe i tak wyjdzie prawie tyle samo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fajnie jest?

No wiesz, jest totalnie INACZEJ i nawet tam jest inaczej w NYC, inaczej w San Francisco a inaczej w jakimś Teksasie. Niemniej jednak Stany to jakieś wyzwanie i chciałabym spróbować tam sił. Nie znaczy to, że nie zdaję sobie sprawy z tego, że w pewnych kwestiach u nas jest łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! Ja mam juz tylko ten rok i przyszly na loterie. :\ Po tych wynikach chyba w koncu rusze dupe na self-application na wszelki wypadek... Szkoda tylko kasy na prawnika i aplikacje. I tak obiecalem wplacic tysiaka na cele dobroczynne jak wygram (w tej sytuacji jestem w stanie zalozyc, ze jest Bog :D). Z biletem do Polski na rozmowe i tak wyjdzie prawie tyle samo. :P

Haha. A self-application to jak? EB-2 z NIW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. A self-application to jak? EB-2 z NIW?

Yup. Nawet zebralem kilka support letters. Cel na ten weekend: znalezc je w pudlach, bo sie od dwoch lat dobrze nie rozpakowalem. :>

Hmmm co to jest self application?

Bylo. Jest chyba nawet watek na ten temat. Szukaj EB-2 NIW i EB-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...