Skocz do zawartości

Adres W Usa


havanagila

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 miesiące później...

Ja tylko dodam, że sam na początku podałem adres hotelu (prawdziwy), ale na rozmowie spytano mnie (w ostatniej chwili) czy tam ktoś mieszka. Z informacji uzyskanych skądinąd dowiedziałem się wcześniej, że trzeba podać adres pod którym mieszka konkretna osoba (nie hotel, nie skrzynka pocztowa). Więc dałem na rozmowie adres koleżanki w Teksasie. Sam będę mieszkał w NY prawdopodobnie, ale karta pójdzie do niej. Mam nadzieje, że to nie przysporzy problemów na lotnisku. Robił tak ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odkopię troche temat. Ja podałem adres hotelu (nie jest to strikte hotel - bardziej coś w stylu service apartments. Firma wynajmuje apartamenty typu "studio"). Podawałem go od początku, w podaniu o wize między innymi oraz na rozmowie z konsulem w ambasadzie.

Już teraz wiem, że adres będzie innym i wiem konkretnie jaki. Czy mogę go zmienić jeszcze przed wylotem? Tak, żeby mieć pewność, że się nie pomylą i wyślą GC pod nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres możesz zmienić nawet na granicy i powinno być wszystko dobrze, ale nie ma 100% pewności, że na niego przyjdzie GC. Kilka osób na forum już o tym pisało :)

Tak, czytałem właśnie, dlatego chciałbym go zmienić jak najszybciej (żeby choćby troche to prawdopodobieństwo zmniejszyć). Czyli rozumiem, że po rozmowie w ambasadzie najbliższa okazja do zmiany adresu to lotnisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, jesteś pewny, że lotnisko? A znasz AR-11, Change of Address Form? Bo ja w prawdzie zapytałem poprzez https://egov.uscis.gov/cris/contactus o A-number, ale w odpowiedzi dostałem:

If you need to update your address only the applicant may do so and MUST complete BOTH steps below:

1. Complete an electronic AR-11, Change of Address Form
2. We also recommend that you update your address with the U.S. Postal Service by visiting your local U.S. post office or going online.
Ja już zapłaciłem te 165$ fee, ale nie wpisywałem nigdzie mojego nowego adresu. Teoretycznie cały czas aktualny jest ten co podałem w ambasadzie.
Czy może ktoś potwierdzić, że zmiana adresu przez AR-11 zmienia ten adres co podałem w ambasadzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...