Skocz do zawartości

Odmowa Wizy, Kryminalna Przeszłosc Kiedy I Jak Starac Sie Ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

KaeR lata z IAD a IAD jest chyba najdroższym lotniskiem na wschodnim wybrzeżu z bezpośrednimi lotami do Europy. Tu bilety sa drogie w obie strony choc z Europy sa cały czas jakies 30% tańsze. Czemu? Loty do IAD sa zapełnione dyplomatami, pracownikami instytucji wszelakich tak samo w USA jak i w Europie i reszcie swiata. I tyle w tym temacie.

KaeR - pozdrowienia z kraju Mari :) blisko.

Potwierdzam. Moj chlopak jak lecial do mnie z IAD jeszcze na swieta to zaplacil bardzo bardzo duzo. Ja znowu jak ogladam loty do Polski to juz wolalabym dojechac sobie do NY i stamtad leciec. Swoja droga za kazdym razem kiedy lecialam tutaj to zawsze do NY, bo roznica w cenie byla dosc spora, a jako biedny student wolalam spedzic wiecej godzin w podrozy, a przyoszczedzic troche kasy. ;D

Lx13, ja tez z MD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, mam takie pytanie.


Chcialbym wyleciec z moja dziewczyną do Stanow, ona była w tamtym roku u siostry i dostała wize bez problemu na 10 lat.


Czy opłaca mi się starać o wize turystyczną, jeśli nie mam tam żadnej rodziny i wgl jest jakaś szansa na jej otrzymanie?


Chodzę do szkoły, mam 18 lat.


Byłem w Holandii na wakacjach w pracy, jestem niekaralny.


I takie pytanie, czy patrzą pod uwagę karalność rodziny czy tylko osoby, która sie stara o wize?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...