Skocz do zawartości

Odmowa Wizy, Kryminalna Przeszłosc Kiedy I Jak Starac Sie Ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym, nie wiem kiedy leciales do USA za 2400, bo mi sie nie zdazylo chyba nawet w 2008, kiedy ceny staly nisko.

Ja leciałam we wrześniu - trasa WAW - AMS - ORD - JFK - AMS - WAW - cała trasa za 581,33$ linie KLM (w przeliczeniu to 2314,94 PLN licząc po dzisiejszym kursie)

Rozumiem KaeR, że Ty latasz tylko Business Class :P:lol::rolleyes:

Tak, żeby nie byc gołosłownym:

Image%202015-11-17%20at%209.51.22%20AM.p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

2400 kupa kasy? Jesli juz to zdecydowanie kupa i oczywiście w Polsce.

czytaj ze zrozumieniem, nie pisałem że "kupa" tylko "sporo" a jest to diametralna różnica

Wiesz, tepymi jak tepymi, ale czteroosobowa rodzina, ktora sie wybiera na wakacje do USA powinna byc sredniozamozna, a dla tej sorry 2400 nie powinno grac wiekszej roli. Dla mniej zamoznych sa przeciez inne urocze miejsca na swiecie, np. Mazury.

Poza tym, nie wiem kiedy leciales do USA za 2400, bo mi sie nie zdazylo chyba nawet w 2008, kiedy ceny staly nisko. Pewnie odpowiesz, ze do Nowego Jorku mozna z Warszawy za mniej, ale wtedy to juz napewno 2400 dla czteroosobowej rodziny to na waciki. Tam przy dzieciach, to tyle wydasz zanim wyjdziesz z lotniska.

Tak wiec podsumowujac, to jak kolega Lx13 Ci ladnie napisal.

ależ ty jesteś człowieku namolny rodzina musi być średniozamożna a jak będzie biedna a odłożyła przez pare lat na ten wyjazd to co ma zakaz wjazdu... Tak jak napisała Dragony jak dla ciebie taka kwota nie ma znaczenia to i ja podeśle konto może przelejesz skoro tak cwaniaczysz.. A co do lotów to zdarzają się przeróżne promocje za 2400 widziałem lot do Miami wawa paryż paryż miami do san francisco za 2600 tak że nie pisz durnot bo zajmuję sie tym na co dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na poważnie? 2400, niezależnie czy dla kogoś jest to kupa kasy czy jakieś grosze - każdemu myślę jest przykro wyrzucić taka kwotę do śmieci.

Może to nie są aż tak wielkie pieniądze ale gdy po prostu je oddajesz nic w zamian nie uzyskując to jednak nie jest to przyjemne. Co innego jeśli idziesz i jednak z tych 2400 coś masz (np wizy ;) )

Sadze że bardziej w tym jest problem a nie w tym czy to dużo czy to mało.

Mieć 2400 a nie mieć 2400 to różnica bez względu na zasobność portfela.

Jestem ciekawa KaeR, Lx13 czy zgodnie z tym co piszecie te 2400 PLN nie gra dla Was żadnej różnicy- jeśli tak jest rzeczywiście,to może podam mój nr konta - ja chętnie przygarnę ;)

zgadzam się w 100% Dragony pewnie że każdemu by było przykro wyrzucić 2400 do śmieci ale wiesz kaer i lx to milionerzy którzy lataja business class liniami emirates i mają miliony na koncie,słyną na tym forum z bezczelności i chamstwa pisząc takie głupstwa że nie chce się tego słuchać... kaer to jakiś maniak który ciągle sie czegos czepia..Ale to są Polaczki W USA palma odbiła i myślą że są funny guys.. Ja tez z checia podam numer konta skoro to taka mała suma a co tam.. spokojnie za ta cenę kupie bilet w obie strony z wyprzedzeniem zwłaszcza że często obserwuję ceny lotów i wiem że za 2400 mozna nawet do sfr poleciec w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałam we wrześniu - trasa WAW - AMS - ORD - JFK - AMS - WAW - cała trasa za 581,33$ linie KLM (w przeliczeniu to 2314,94 PLN licząc po dzisiejszym kursie)

Rozumiem KaeR, że Ty latasz tylko Business Class :P:lol::rolleyes:

Tak, żeby nie byc gołosłownym:

Image%202015-11-17%20at%209.51.22%20AM.p

Ja z ATL do Gdanska nigdy nie kupilam biletu taniej niz 1000$ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałam we wrześniu - trasa WAW - AMS - ORD - JFK - AMS - WAW - cała trasa za 581,33$ linie KLM (w przeliczeniu to 2314,94 PLN licząc po dzisiejszym kursie)

Rozumiem KaeR, że Ty latasz tylko Business Class :P:lol::rolleyes:

Nie, ale latam w okresie wakacyjnym, świątecznym i nigdy ceny nie zeszły poniżej $900. Poza tym na pisałem, że do dużych miast można się zmieścić tej kwocie. ORD i JFK spełnia to kryterium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze wklejcie selfie z miejsca w samolocie :D , odbiegacie trochę od tematu, łatwo mozna zniechęcic czlowieka ktory kiedys bedzie chcial skorzystac z forum i poszukac pomocy w tym temacie

masz rację ja jeszcze dobrze nie zarejestrowałem się na tym portalu a już Kaer zabłysnąl swoimi cudownymi tekstami typu " słoma ci z butów wystawala dlatego nie dostałeś wizy" albo " trzeba nagim z małpa przyjść do ambasady żeby nie dostać wizy".. tak że pomocy tu nie znajdziesz na tym portalu a jeszcze zostaniesz zwyzywana Wiesz ja siędzę w tym na co dzień i wiem że można upolować bilet za 2400 nawet do san francisco w obie strony a dziecko w przedszkolu wie że okres świąteczny lub wakacje nie wchodzą w grę bo jest wtedy bardzo drogo.. Ale tłumacz jednemu i drugiemu.. Może jest jakiś inny portal o usa z bardziej uprzejmymi osobami bo jedna osoba psuje całą atmosferę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...