Skocz do zawartości

Odmowa Wizy, Kryminalna Przeszłosc Kiedy I Jak Starac Sie Ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie nie wierzę dostałem ostrzeżenie od administratora za obraźliwe zachowanie.. No cóż świetny portal kaer wyzywa mnie od buców, pisze teksty które można poczytać powyżej jak i w innych tematach i to ja dostaję ostrzeżenie.. Gratuluję... a myślałem że na tym portalu można popisać z osobami kulturalnymi, wymienić się informacjami, myślałem że to ja jestem obrażany... No cóż chyba czas się wyrejestrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ile jeszcze razy będzie trzeba powtórzyć, żeby nie kopać już tego zdechłego konia???

wie Pani czegoś tu nie rozumiem czy kaer dostał chociaż jedno ostrzeżenie za nazwanie mnie bucem, za pisanie tekstów "chyba trzeba przyjść nago z małpą żeby nie dostać wizy" itp.. Nie wrzuca się wszystkich do jednego worka moja reakcja jest taka a nie inna bo nie pozwolę sobie na obrażanie mnie w taki sposób... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację ja jeszcze dobrze nie zarejestrowałem się na tym portalu a już Kaer zabłysnąl swoimi cudownymi tekstami typu " słoma ci z butów wystawala dlatego nie dostałeś wizy" albo " trzeba nagim z małpa przyjść do ambasady żeby nie dostać wizy".. tak że pomocy tu nie znajdziesz na tym portalu a jeszcze zostaniesz zwyzywana

Ja rozumiem, ze niektóre komentarze sa mniej trafione lub nie na miejscu ale ileż mozna ciagnąć jedno i to samo. Chyba juz po raz 6-8 wspominasz o tych samych komentarzach użytkownika Kear. Czasem trzeba dorosnąć i move on. Nie jesteśmy dziećmi aby sie obrażać za pare " powiedzianych " zdań. Jeszcze raz przeczytam o tej słomie w butach to chyba zacznę krzyczeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze niektóre komentarze sa mniej trafione lub nie na miejscu ale ileż mozna ciagnąć jedno i to samo. Chyba juz po raz 6-8 wspominasz o tych samych komentarzach użytkownika Kear. Czasem trzeba dorosnąć i move on. Nie jesteśmy dziećmi aby sie obrażać za pare " powiedzianych " zdań. Jeszcze raz przeczytam o tej słomie w butach to chyba zacznę krzyczeć ;)

ładnie to ujęłaś "nie jesteśmy dziećmi aby się obrażać za pare powiedzianych zdań" ..Ja się nie obrażam Założę się że jak ja bym kogoś nazwał bucem to chyba wywalili by mnie już z tego portalu no ale niektórzy mają immunitet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" słoma ci z butów wystawala dlatego nie dostałeś wizy"

Nigdy nic takiego nie napisalem.... Chociaz kto tam mnie wie. :)

Wiesz ja siędzę w tym na co dzień i wiem że można upolować bilet za 2400 nawet do san francisco w obie strony a dziecko w przedszkolu wie że okres świąteczny lub wakacje nie wchodzą w grę bo jest wtedy bardzo drogo..

Nie wiem jak Ty, ale ja najpierw wybieram okres, kiedy moge wziac wolne a potem sprawdzam ceny a nie na odwrot. Napisalem chyba dwa razy, ze mozesz znalezc bilet za 2400 do duzego miasta i pod stoma warunkami. Niestety wiekszosc z nas ma prace i obowiazki, i nie moze sobie latac, kiedy ceny sa niskie. Wtedy lata reszta. Nie kazdy rowniez mieszka przy duzym lotnisku i nie ma lotow bezposrednich. W przeciwienstwie do Ciebie nie tylko sledze ceny biletow, ale rowniez je kupuje i ceny znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic takiego nie napisalem.... Chociaz kto tam mnie wie. :)

Nie wiem jak Ty, ale ja najpierw wybieram okres, kiedy moge wziac wolne a potem sprawdzam ceny a nie na odwrot. Napisalem chyba dwa razy, ze mozesz znalezc bilet za 2400 do duzego miasta i pod stoma warunkami. Niestety wiekszosc z nas ma prace i obowiazki, i nie moze sobie latac, kiedy ceny sa niskie. Wtedy lata reszta. Nie kazdy rowniez mieszka przy duzym lotnisku i nie ma lotow bezposrednich. W przeciwienstwie do Ciebie nie tylko sledze ceny biletow, ale rowniez je kupuje i ceny znam.

Napisano 02 październik 2015 - 12:18

Dokładnie. Zajrzyj do wniosku.

Nergil, nie wiem jak to pisać ciągle na około, żebyś zrozumiał a ja nie dostał bana. Często wystarczy spojrzenie na człowieka i wiadomo z kim mamy do czynienia. Po sposobie pisania potrafię sobie wyobrazić i to samo zobaczył konsul. Może poprostu za dużo słomy w butach naniosles.

POWYŻEJ TWÓJ TEKST Z 2 PAŹDZIERNIKA W TEMACIE ZAŁOŻONYM PRZEZ KASANGA - "ODMOWA WYDANIA WIZY..." a ponoć nigdy nic takiego nie napisałeś
  • rep_up.png
  • 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 02 październik 2015 - 12:18

Dokładnie. Zajrzyj do wniosku.

Nergil, nie wiem jak to pisać ciągle na około, żebyś zrozumiał a ja nie dostał bana. Często wystarczy spojrzenie na człowieka i wiadomo z kim mamy do czynienia. Po sposobie pisania potrafię sobie wyobrazić i to samo zobaczył konsul. Może poprostu za dużo słomy w butach naniosles.

POWYŻEJ TWÓJ TEKST Z 2 PAŹDZIERNIKA W TEMACIE ZAŁOŻONYM PRZEZ KASANGA - "ODMOWA WYDANIA WIZY..." a ponoć nigdy nic takiego nie napisałeś

Weź przestań smędzić, nie jesteś w tym wszystkim bez winy. Przestań w kółko bić pianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...