Skocz do zawartości

Odmowa Wizy, Kryminalna Przeszłosc Kiedy I Jak Starac Sie Ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

Lx13 dzieki za odpowiedź :)

Jesli chodzi o Kanade to mysle ze w przyszlosci znajdzie sie w naszych planach podrozowych, zalezalo nam na USA bo jest tam najblizsza rodzina męza, chcielismy ich odwiedzic i z nimi pojechac na Florydę na urlop, chcielismy zobaczyc jak mieszkają, spędzic z nim czas. Jesli chodzi o spotkanie w Kanadzie razem z rodzina to nie byloby to problemem. Widujemy sie z nimi roznie, czasami raz do roku, czasami raz na 4 lata, ale zawsze w Pl i u nas,zalezalo nam na tym aby ich odwiedzic. podejdziemy do wizy jeszcze raz i to bedzie ostatni raz ;) przykre jest to ze chodzimy wszyscy razem po tej samej planecie, a niestety w niektore miejsca mamy zakazy lub jest to bardzo utrudnione... po rozmowie z konsulem czuje sie zal ze ktos za Ciebie decyduje czy mozesz gdzies sie pojawic czy nie, to jest upokarzające i niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kzielu nie uwazam ze pisze bez sensu ;) ale kazdy ma swoje zdanie i moze je wyrazac na forum. nie wrzucaj do jednego worka pedofili, mordercow, dealer'ow i innych tego typu z osobami ktore uczestniczyly w rozboju, czy dostaly zawiasy za uszkodzenie mienia, niekiedy takie wypadki sie zdarzaja....

niech rzuci kamieniem ten kto nie jest bez winy.....

zwrocilam sie o pomoc na forum i napisalam ze jest mi przykro ze nas nie wpuszczono- czy to jest bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po_lka, rozumiem, że jest Ci przykro, ale nie rozumiem tego, że nie do końca dociera do Ciebie dlaczego tak się stało. Zadziwiające jest dla mnie bagatelizowanie faktu, że Twój mąż jest karany i sugerowanie jakoby to było normalne i powszechne (a rozbój czymś tak błahym jak jazda bez biletu). Wierz mi nie znam NIKOGO, kto miałby wyrok, choćby w „zawiasach” (a znajomych mam bardzo wielu). Mnie nie dziwi, że kraj, który nie narzeka na brak chętnych do odwiedzenia go, woli nie wpuszczać ludzi, którzy np. uczestniczyli w burdach na tyle poważnych, żeby znalazły one finał w sądzie….

Oczywiście możecie próbować – może się Wam uda – ale raczej z podejściem, że jeżeli się uda to będzie to nieoczywisty sukces i powód do radości, niż obrażać się w przypadku odmowy (i pisać o „upokorzeniu” i "niesprawiedliwości").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza007 o niesprawiedliwosci pisalam w swoim przypadku gdzie dostalam odmowe od razu bez mozliwosci udowodnienia powiązania ze swoim krajem


nie chcialabym zeby teraz wszyscy najezdzali na mnie z powodu tego ze sie pytam i wyrazam swoja opinie, dziekuje wszytskim za odpowiedzi, juz wiem co mam robic i jakie dokumenty zlozyc w Ambasadzie. pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrocilam sie o pomoc na forum i napisalam ze jest mi przykro ze nas nie wpuszczono- czy to jest bez sensu?

Bez sensu jest pisanie "wszyscy chodzimy po tej samej planecie"... Szczegolnie w sytuacji jak pol polski krzyczy zeby nie wpuszczac syryjczykow. Kazdy reguluje wjazd do swojego kraju tak jak ma na to ochote i nie mozna miec do niego za to zadnych pretensji. Ze do jednego worka wrzucac nie mozna to wiadomo. Rozne glupie rzeczy sie kiedys szczegolnie w mlodosci robilo (zeby bylo jasne - nie bralem udzialu w rozbojach ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanada tez mam swoje zasady ;)

to ze nie ma wizy nie oznacza ze sie leci bez przeszkod,nie wiadomo co maja w swoich komputerach na granicy .jednak jest wymiana informacji pomiedzy Kanada a USA.

do tego co napisala Karina to niech Twoj maz przypomni sobie co mowil Konsul,jak On sie zachowywal itd bo sa takie sprawy ze dostaje sie GC mimo ze ma cos z prawem nie tak .I podobnie moze byc z wiza turystyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...