Skocz do zawartości

Odmowa Wizy, Kryminalna Przeszłosc Kiedy I Jak Starac Sie Ponownie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

16 USD rocznie to drobiazg. Ale nie za bardzo ok jest to, ze jest to oplata bezzwrotna w przypadku odmowy...

To prawda, ale przy obecnym poziomie odmow trudno mówić o jakimś dramacie. 10%. Połowa z tego pewnie nie kwalifikowala się i tak. My tak naprawdę mówimy o 5-ciu osobach na 100. C'est la vie. Tu na forum głównie zala się ci co wizy nie dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jeszcze te 160 dolków rozbijecie na 5 lat wtedy wyjdzie po 2,60 dolara miesięcznie... pisałem o 4 osobach więc koszt to ponad 2400 zł które można wyrzucić w błoto, na raty nie dają:-)

Nergil, pomyliłem się. Poziom odmów jest 6,4%. Trzeba chyba nago z małpa na głowie przyjść do ambasady, żeby odmowę dostać. 2400 przy czteroosobowej rodzinie to prawie nic w porównaniu do kosztów wyjazdu dla tylu osób. Żadna rodzina, dla której strata 2400 jest bólem, nie powinna się nawet kręcić w pobliżu ambasady.

Przez to twoje rozgoryczenie nie ważne co ludzie napiszą, jeśli nie służy to twojej argumentacji, że zostałeś skrzywdzony. Może i zostałeś, ale takie jest życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nergil, pomyliłem się. Poziom odmów jest 6,4%. Trzeba chyba nago z małpa na głowie przyjść do ambasady, żeby odmowę dostać. 2400 przy czteroosobowej rodzinie to prawie nic w porównaniu do kosztów wyjazdu dla tylu osób. Żadna rodzina, dla której strata 2400 jest bólem, nie powinna się nawet kręcić w pobliżu ambasady.

Przez to twoje rozgoryczenie nie ważne co ludzie napiszą, jeśli nie służy to twojej argumentacji, że zostałeś skrzywdzony. Może i zostałeś, ale takie jest życie.

wiesz kaer tak mnie zastanawia co chcesz osiągnąc tak tępymi tekstami, masz od tego prowizję... ? wiesz 2400 to sporo pieniędzy za taką kwotę można kupić bilet w obie strony dla jednej osoby.. a może ty z małpą na głowie odwiedziłeś ambasadę, może jest to jakieś wyjście?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz kaer tak mnie zastanawia co chcesz osiągnąc tak tępymi tekstami, masz od tego prowizję... ? wiesz 2400 to sporo pieniędzy za taką kwotę można kupić bilet w obie strony dla jednej osoby.. a może ty z małpą na głowie odwiedziłeś ambasadę, może jest to jakieś wyjście?!

Wiesz, tepymi jak tepymi, ale czteroosobowa rodzina, ktora sie wybiera na wakacje do USA powinna byc sredniozamozna, a dla tej sorry 2400 nie powinno grac wiekszej roli. Dla mniej zamoznych sa przeciez inne urocze miejsca na swiecie, np. Mazury.

Poza tym, nie wiem kiedy leciales do USA za 2400, bo mi sie nie zdazylo chyba nawet w 2008, kiedy ceny staly nisko. Pewnie odpowiesz, ze do Nowego Jorku mozna z Warszawy za mniej, ale wtedy to juz napewno 2400 dla czteroosobowej rodziny to na waciki. Tam przy dzieciach, to tyle wydasz zanim wyjdziesz z lotniska.

Tak wiec podsumowujac, to jak kolega Lx13 Ci ladnie napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak na poważnie? 2400, niezależnie czy dla kogoś jest to kupa kasy czy jakieś grosze - każdemu myślę jest przykro wyrzucić taka kwotę do śmieci.

Może to nie są aż tak wielkie pieniądze ale gdy po prostu je oddajesz nic w zamian nie uzyskując to jednak nie jest to przyjemne. Co innego jeśli idziesz i jednak z tych 2400 coś masz (np wizy ;) )

Sadze że bardziej w tym jest problem a nie w tym czy to dużo czy to mało.

Mieć 2400 a nie mieć 2400 to różnica bez względu na zasobność portfela.

Jestem ciekawa KaeR, Lx13 czy zgodnie z tym co piszecie te 2400 PLN nie gra dla Was żadnej różnicy- jeśli tak jest rzeczywiście,to może podam mój nr konta - ja chętnie przygarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...