Skocz do zawartości

Porady Prawne, Prawo Imigracyjne - Chicago


Daffodil123

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie kogos, kto udziela porad prawnych w Chicago i jest warty polecenia? (nie mam na mysli prawnikow, ktorzy zycza sobie $ 300 za wizyte:-)). Chodzi mi o sprawy imigracyjne - pomoc w wypelnieniu dok. zwiazanych z zielona karta po slubie w USA. Bylabym wdzieczna jezeli znacie kogos, kto moglbymi w tym pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam zadnego prawnika, ale jezeli chodzi o wypelnienie dokumentow na zielona karte po slubie w USA, to po przeczytaniu kilku watkow na tym forum badz innych stron w internecie, jest sie w stanie wypelnic i wyslac dokumenty samodzielnie. Chyba, ze to jakas skomplikowana sprawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Czy znacie kogos, kto udziela porad prawnych w Chicago i jest warty polecenia? (nie mam na mysli prawnikow, ktorzy zycza sobie $ 300 za wizyte:-)). Chodzi mi o sprawy imigracyjne - pomoc w wypelnieniu dok. zwiazanych z zielona karta po slubie w USA. Bylabym wdzieczna jezeli znacie kogos, kto moglbymi w tym pomoc.

Wszystko znajdziesz na Forum , ja tak wypelnilam papiery :) nie znam angielskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem prawnika, ktory wszystko pozalatwial. Z nim mielismy chyba tylko dwa spotkania $270/h a reszte zalatwialy sekretarki $150/h.

Raz tylko gdy mielismy rozmowe z prawnikiem to musialem zone pod stolem kopac bo wdala sie z nim w pogawedki o NYC I 9/11, ktory ona widziala na wlasne oczy mieszkajac wtedy na Battery Park. Pan adwokat grzecznie rozmawial, byl bardzo ciekawy a potem przyszedl rachunek wyliczony co do minuty i nic skubany nie odjal za gadanie pozazawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie kogos, kto udziela porad prawnych w Chicago i jest warty polecenia? (nie mam na mysli prawnikow, ktorzy zycza sobie $ 300 za wizyte:-)). Chodzi mi o sprawy imigracyjne - pomoc w wypelnieniu dok. zwiazanych z zielona karta po slubie w USA. Bylabym wdzieczna jezeli znacie kogos, kto moglbymi w tym pomoc.

Jeśli ktoś udziela porad prawnych, czy też pomaga w wypełnieniu form, nie będąc prawnikiem, to łamie prawo- tak tylko informuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...