Skocz do zawartości

Wyjazdy Do Usa Na B2 - Jak Często?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
Ostatni mój pobyt w USA na B2 trwał 5 miesięcy (lipiec-grudzień). Oprócz tego byłam tam też przez 2 tygodnie w kwietniu (mam tam chłopaka, o czym poinformowałam TSA). Czy powinnam teraz odczekać jakiś czas, aby znowu lecieć? Jak duże jest prawdopodobieństwo, że mnie cofną na granicy z powodu zbyt częstego latania do USA? Myślę nad wybraniem się tam na początku lutego, ale nie wiem, czy to nie za szybko.
PS Mam w Polsce stałą pracę, więc związki z krajem są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margherita_s jestem w bardzo podobnej sytuacji. bylam w stanach tak jak Ty 5 m-cy (lipiec-grudzien) i tez chcialabym sie wybrac do usa znowu ale na swieta wielkanocne na max 10 dni. nigdy nie mialam drugiej rozmowy czy jakichkolwiek problemow, ale nie ukrywam obawiam sie kolejnej podrózy. nie wiem co o tym myslec ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moga się przyczepić o to że byłam tam 5 m-cy i po trzech chce znowu wlecieć do stanów?

Oczywiscie ze moga i jezeli tylko o cos maja sie przyczepic to najpredzej o to. Problem w tym ze pytanie o to na forum nie da Ci absolutnie nic, sprobuj (albo nie) i sie przekonasz. Innego sposobu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...