Skocz do zawartości

Wyjazdy Do Usa Na B2 - Jak Często?


Rekomendowane odpowiedzi

margherita_s jestem w bardzo podobnej sytuacji. bylam w stanach tak jak Ty 5 m-cy (lipiec-grudzien) i tez chcialabym sie wybrac do usa znowu ale na swieta wielkanocne na max 10 dni. nigdy nie mialam drugiej rozmowy czy jakichkolwiek problemow, ale nie ukrywam obawiam sie kolejnej podrózy. nie wiem co o tym myslec ? :(

Druga rozmowa jest bardzo stresująca, ale da się z niej wyjść zwycięsko, jesli się wie, co mówić. Także powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

My mamy znajomą, która lata na wizie turystycznej praktycznie co pół roku do USA i zostaje na pół roku. :) Lata do swoich rodziców, którzy są już obywatelami USA. Żyje tak naprawdę pół na pół, pół roku w Polsce i pół w USA. I tak już od wielu lat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Hej zastanawiam się czy mój wylot do USA po 17 miesiącach od ostatniego (który trwał wtedy jeden miesiąc  ) nie będzie podejrzany gdybym teraz kupiła bilet na 3-4 miesiące..Planuje kupić bilet na taki okres od razu. Mam tam rodzeństwo legalnie i wizę na 10 lat i nigdy nie przekroczyłam terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, truski27 napisał:

Hej zastanawiam się czy mój wylot do USA po 17 miesiącach od ostatniego (który trwał wtedy jeden miesiąc  ) nie będzie podejrzany gdybym teraz kupiła bilet na 3-4 miesiące..Planuje kupić bilet na taki okres od razu. Mam tam rodzeństwo legalnie i wizę na 10 lat i nigdy nie przekroczyłam terminów.

nie powinno byc problemow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...