Skocz do zawartości

Bezsensowna Odmowa Wizy B-2 W Uk. Co Zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie :) Planuje wytłumaczyć że jest to ktoś bliski i tak jak jej mamę zacząłem nazywać ciotką tak ją kuzynką, a na rozmowie w Lonydnie nie miałem czasu tego wytłumaczyć. Przyniosę wszystkie dokumenty ze studiów, pożyczki, wyciągi z banków itp itd bilety lotnicze do polski powiem że latam raz do Polski w miesiacu do rodziny i wytlumacze ze nie ma szansy ze chcialbym zostac na dłuższy czas w stanach. Nie odpuszczę póki nie spróbuje drugi raz. Nie mniej jednak i tak dziękuje za szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja firma wysłała kolegę, który jest w UK od miesiąca. Opisałem mu jak to wyglądało w moim przypadku no i generalnie nie potrzebnie go straszyłem bo kolega poszedł dostał 3 pytania i promesa na 10 lat. Moim zdaniem próbuj dalej to loteria. Odpowiadaj tylko na pytania i bez zająknięcia. Nic od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz mamy matkę kuzynki ktora zacząłeś nazywac ciotka. A moze kuzynka ma status "anchor baby"? Wiesz, w obecnych czasach to spore obciążenie w USA.

Daj spokój, juz ci powiedziano ze wyglądasz na desperata. Tony papieru i dokumentów nie pomogą. Wiza na chwile obecna nie jest ci pisana. Zlej temat i spróbuj za rok czy dwa. USA nie zając, nie ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...