Skocz do zawartości

Jaką Szkołę Średnią Wybrać Jeśli Mam Zamiar Wyemigrować Do Usa


KubaQ

Rekomendowane odpowiedzi

"Możliwość masz wyjechać jako turysta

O pracy będziesz mógł myśleć jak wygrasz
Znając tak prawo wizowe Ci Wujkowie.Ciotki maja Malo znaczenia "

Właśnie z tym że jako turysta to nie mam pewności :) bo kiedy czytałem o sprawach związanych z zieloną kartą doczytałem się, że w momencie kiedy składam wniosek o kartę to jednocześnie szansa dostania jakiejkolwiek wizy spada do minimum bo boją się nielegalnych imigrantów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Możliwość masz wyjechać jako turysta

O pracy będziesz mógł myśleć jak wygrasz

Znając tak prawo wizowe Ci Wujkowie.Ciotki maja Malo znaczenia "

Właśnie z tym że jako turysta to nie mam pewności :) bo kiedy czytałem o sprawach związanych z zieloną kartą doczytałem się, że w momencie kiedy składam wniosek o kartę to jednocześnie szansa dostania jakiejkolwiek wizy spada do minimum bo boją się nielegalnych imigrantów .

Planowanie swojej przyszlosci bazując na loterii wizowej, ktorej moze nawet w przyszłym roku nie byc, jest dla mnie niezrozumiałe. Idź do szkoły o kierunku cię interesującym. Reszta sie bedziesz martwic jak wygrasz. Gdybym ja bazowała swoje wydatki na wygranej w powerball to teraz....eh aż strach sie bać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah Pelasia, ja tak samo. Juz dawno z torbami bym poszla. ;D Chociaz uwaga uwaga, ostatnio wygralam w zdrapkach z Walking Dead 10$ w sumie! Dobrze ze nie planowalam wczesniej co zrobie z ta przerazajaca wysoka wygrana. ;)

$10 to niezle. Ja najczesciej jestem ten jednodolarowiec, choc kiedys udalo mi sie wygrac cale $20 hahaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...