Skocz do zawartości

Za I Przeciw Emigracji Do Usa Tym Co Sie Udalo...


Dublin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ja mieszkam obecnie w Szkocji. Wypowiem się z perpektywy Pl do UK. W Polsce skończyłam licencjat i postanowiłam wyjechać do UK jako au-pair . Poszłam na kolejne studia, ukończyłam i zaczynam swoją pierwszą pracę. Studia i praca w porównaniu do Pl to niebo i ziemia. Tutaj na studiach miałam wszystko za darmo dostawałam pieniądze na utrzymanie itp. Jestem zadowolona, ale jednak nie to. Wraz z moim partnerem myślimy o USA. Miałam okazję być parę razy w USA i to jest moje wielkie marzenie. Mieszkając w Polsce, studiujując i pracując za 4 zł netto na godzinę odechiało mi się tego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak bywa ze nie na temat

Niebo i ziemia to bylo ponad 12 lat temu jak Polski nie bylo w Unii a teraz każdy sobie radzi. ;)

Do tego partner partnerka

A bądźcie zdani sami na siebie.niech Was ktoś wykołuje i idźcie później dalej :) wtedy dacie sobie radę wszędzie :)

Nie mogę też dostać odpowiedzi jak kto jest

Ktos mi pomaga pomógł a ja kogoś mam za nic.nawet jak ta osoba pokazuje mi serce i dusze dobra :)

Bo wiele sie czyta ze zagranicą jest inaczej to skąd tyle nie ufności jest do innej osoby,osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...