Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przepraszam , podejrzewam ,że ktoś już o te rzeczy pytał ale nie mogę znaleźć. Na dodatek w żadnym temacie mnie moje pytania nie pasowały a nowego tematu nie wypadało zakładać.

1.Od 4 lat mam nieważny paszport czy przy składaniu aplikacji musi on być ważny czy dopiero po zakwalifikowaniu się /zaproszeniu na rozmowę zacząć wyrabiać nowy paszport. Rozumiem ,ze najlepiej od razu biometryczny?

2.mam rozumieć ,ze pomimo tego ,że do rozpoczęcia możliwości składania zgłoszeń do DV-2018 został niecały miesiąc to nie ma pewności czy Polska będzie brała udział w losowaniu?

3.Trochę na wyrost , ale jest tutaj na forum jakieś miejsce aby zapytać w razie W jakie miejsce polecają na początek forumowicze. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wieje razy napisane

Paszport masz mieć ważny do wypełnienia ds260.

Jak i na badania medyczne i sama rozmowę. Po okresie wakacji max 3 tyg będziesz czekać na 10 letni biometryczny paszport.

Tak nie wiadomo co będzie z loteria i czy Polska będzie mogła wziąć udział,radzę poczekać te 2 tyg.

a miejsce? Zależy od języka po klimat.

Czy lubisz tzw odludzie czy tez wielkie miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wylosowany. Niby to połowa sukcesu.. Niestety moja sytuacja życiowa się troszkę zmieniła i po prostu pomimo wygranej w loterii nie jestem zainteresowany już nią. Co musze zrobić? Czy muszę iść na rozmowę do konsula i płacić?

Jak nie jesteś zainteresowany, to nie wysyłasz wniosku ds-260 i wówczas na rozmowę nie dostaniesz nawet zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...