Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Z moich znajomych, którzy brali udział w DV 2017 wszyscy dostali tego maila z informacją,że 7700 osób zostało dodatkowo wylosowanych i żeby sprawdzić ponownie wyniki. Wszyscy jesteśmy na stałe w Polsce, a nie w UK, i zgłoszenia też były wysyłane z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AleksandraMg sorki ale jak to wszycy dostali maila?? i wszyscy twoi znajomi zostali również dolosowani??Ile ich jest??

Jesli tak to chce byc twoim znajomym od dzis, myślę ze szaman również by nim został i kilku forumowiczów.

A tak na poważnie to moi znajomi a mam ich dosc duzo którzy brali odział w losowaniu nie dostali takiego maili i nie zostali dolosowani.

7700 osób z całego świata. Myślę ze w PL ta liczba to kilkanaście osób wiec chyba każdy kto dolosował jest twoim znajomymXD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prem w DV 2017 brało udział 8 moich znajomych i ja. Wszyscy dostaliśmy maila z informacją, że zostało dolosowane 7700 osób. Spośród nas wszystkich niestety tylko mnie wylosowali. Reszta będzie składała w DV 2018 ;)

Przy okazji szukam kontaktu do polskich fizjoterapeutów pracujących w USA. Może ktoś obecnych tutaj ma tam znajomego fizjoterapeutę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AleksandraMg sorki ale jak to wszycy dostali maila?? i wszyscy twoi znajomi zostali również dolosowani??Ile ich jest??

Jesli tak to chce byc twoim znajomym od dzis, myślę ze szaman również by nim został i kilku forumowiczów.

A tak na poważnie to moi znajomi a mam ich dosc duzo którzy brali odział w losowaniu nie dostali takiego maili i nie zostali dolosowani.

7700 osób z całego świata. Myślę ze w PL ta liczba to kilkanaście osób wiec chyba każdy kto dolosował jest twoim znajomymXD

no baaa !!! Tez chce byc Twoim znajomym:)

Ja nie dostałem maila.

prem w DV 2017 brało udział 8 moich znajomych i ja. Wszyscy dostaliśmy maila z informacją, że zostało dolosowane 7700 osób. Spośród nas wszystkich niestety tylko mnie wylosowali. Reszta będzie składała w DV 2018 ;)

Przy okazji szukam kontaktu do polskich fizjoterapeutów pracujących w USA. Może ktoś obecnych tutaj ma tam znajomego fizjoterapeutę ?

z tego co czytałem a propos fizjoterapeutów w USA to swietny zawó∂. Sa trakotowani na równi z lekarzami. Nawet gdzies widziałem ze bedac fizjo. mozna sie ubiegac bezposrednio o GC. Gdzies jakis taki artykul czytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam świadomość tego,że w USA fizjoterapeuci mają się znacznie lepiej niż w Polsce :) Hmm...poczytam o tym GC dla fizjo bez losowania. Gotowych do wyjazdu znajomych fizjoterapeutów w Warszawie mam całkiem sporo ;) Wtedy przynajmniej może ktoś by poleciał ze mną. Póki co czekam na maila z terminem spotkania w ambasadzie, ale jak już będzie po wszystkim i GC będzie przyznana to na samą myśl, że mam tam lecieć sama i zaczynać wszystko od nowa dostaję gęsiej skórki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AleksandraMg , witaj czy mogłabyś pokazać nam screena twojej wiadadomość lub skopiować jej treść bo z mojej wiedzy w mailu nie było informacji o konkretnej liczbie osób dolosowanych a jej tresć wyglądała nastepująco:

Dear Diversity Visa Program entrant:

Additional names have been added for DV-2017 selection. Please use your unique confirmation number, last/family name, and year of birth to check your status on Entrant Status Check at
http://www.dvlottery.state.gov/ESC.
Remember, only internet sites that end with the “.gov” domain suffix are official U.S. government websites. Many other websites (e.g., with the suffixes “.com,” “.org,” or “.net”) provide immigration and visa-related information and services. The Department of State does not endorse, recommend, or sponsor any information or material on these other websites. The Department of State, Kentucky Consular Center (KCC), or any other U.S. Government entity will never ask you to send money via email or request that you reply with personal information. The only fee associated with the DV program will be paid at the time of your interview.

U.S. Department of State”

P.s. proszę o to w celu rozwiania wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...