Skocz do zawartości

Dv-2017 Wylosowany / Nie Wylosowany


Wyniki loterii DV-2017  

170 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zosta?e? wylosowany w bie??cej (2017) edycji loterii DV?

    • Tak
      31
    • Nie
      138


Rekomendowane odpowiedzi

sly6 trochę mnie obrażasz. Ja w przeciwieństw do niektórych uczestników IEC i GC nie korzystałem z forum a aplikacje wypełniam sam bo są banalnie proste.

Zapytanie wysłałem bo juz kilka lat temu brałem udział w IEC lecz do kanady z powodów osobistych nie wleciałem i nie otwarłem work permint.

Przed udziałem w IEC skontaktowałem sie z polskim prawnikiem pracującym w Toronto po to żeby nie brać udziału na marne w IEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 525
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie mam obrażam Cię tylko jesli brałeś udział to jakie mogłeś mieć pytania i jak i gdzie Cię oszukał

Kolejna sprawa to dlaczego polski a nie inny prawnik skąd go znalazłeś?

Te odpowiedzi przydadzą się innym osobom poszukującym odpowiedzi :)

Ja kiedys uważałem ze jak Polak to więcej może, szybko się wyleczyłem z tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odmowę bo trochę wprowadził mnie prawnik kanadyjski w błąd. Choć tak szczerze myśle ze juz nie mieli miejsc po przed dostaniem listu od CiC na ich stronie widniało info o 5 wolnych miejscach ale...tak miało byc. Oczywiście formularze i cała aplikacje wypełniałem szczerze. Powoli zaczynam myślec o Austral. Choć USA marzenie z dzieciństwa muszę kiedyś spełnić.

Ps. Ciekawe czy #Szaman odlicza juz do listopada. Gorąco go pozdrawiam.

no baaaaa, jasne ze odliczam:) moja Zonka i córka również, chociaż nie wiedzą jeszcze o tym:) to bedzie 4 raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polska 517 malutko. A zwróciliście uwagę z innych krajów europejski? wymienie te gdzie najwiecej osób wylossowano

AlbanALBANIA 2,373

ARMENIA 1,669

RUSSIA 2,290

UKRAINE 4,500

UZBEKISTAN 4,501

Ciekawe jak oni to wyliczaja ile na dane Panstwo przypada czy po prostu na cala Europe i tak wyszlo w losowaniu, ze w tych krajach najwiecej wylosowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest to procent od zlozonych/wyslanych aplikacji na program wizowy. Polacy w uni wola w uni pracowac bo blizej i social stad zapewne mniejsza ilosc zgloszen do loterii a co za tym idzie mniejsza pula wylosowanych.

Z drugiej strony bardzo możliwe, że po prostu z roku na rok jest coraz mniej wiz dla Polski, ponieważ jest nas za dużo tzn. jesteśmy blisko limitu i za niedługo będzie tak jak w 1998 czy 2007, kiedy to Polska została na kilka lat wyłączona z Loterii, bo chyba tak to działa, jak się mylę to proszę, aby ktoś mnie poprawił. W każdym razie mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się wszystkim, którzy w tym roku nie wygrali, wygrać Loterię Wizową ;) Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie ;)

Mniejsza ilość wysłanych zgłoszeń to mniej przyznanych wygranych wiz.

Podawaliśmy gdzieś linki gdzie widać bylo trend zniżkowy wysyłanych zgłoszeń.

OK, w takim razie przepraszam. Widać USA już nie kusi Polaków, a może kusi, tylko prościej jest wyjechać do Europy Zachodniej, Krajów Skandynawskich lub innych.

Z drugiej strony dużo osób też nawet nie wie, iż jest taka możliwość jak loteria wizowa, ale żeby się dowiedzieć, trzeba choć trochę się tym interesować.

No cóż, w każdym razie jeszcze raz gratuluję wszystkim wylosowanym w tym roku, jak i latach wcześniejszych oraz życzę wylosowania w przyszłym roku, wszystkich, którym się nie udało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...