Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Wylosowalem za drugim razem. Mail otrzymałem dopiero 10 wrzesnia. Numer wysoki 29xxx.Jutro zajmę się aplikacja. Dla siebie i rodziny. Jakie informacje do aplikacji będą potrzebowac.chciałbym sobie wszystko zgromadzić żeby nie było niespodzianki. Żona jak i dzieci nie mają paszportów aktualnie. Muszę je mieć przed składaniem wniosku? Wniosek wysylam mail czy również pocztą tradycyjną. ?dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer 11XXX i złozyłem DS-260 15.06 ale wprowadzałem zmiany 18.08 ze względu na ślub. Czy to może się odbić na wysłaniu maila z zaproszeniem na rozmowę?

Jest to mozliwe. Ja mam numer dosc niski 5XXX i wyslalam frome w polowie lipca na rozmowe w Londynie. Dalej czekam.

Analizujac posty ludzi,ktorzy otrzymali juz maile z wiadomoscia o terminie interview widac, ze sa to osoby, niektore nawet ze stosunkowo wysokimi numerami, ale ktorzy wyslali DS 260 juz w maju.

Nic...nam pozostaje tylko czekac...

Gratulacje dla tych co juz wiedza,kiedy ich zycie moze sie diamtetralnie zmienic :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...